Daleka podróż (na razie) bez efektu – AZS UWM powalczył, Szczypiorniak odpuścił

W ten weekend II-ligowcy z Olsztyna zafundowali sobie podwójna dawkę spotkań. Dogadali się z zespołami Gwardii Koszalin i Energetyka Gryfino by od razu rozegrać tam dwa spotkania. Odległość jest potężna, warto więc było zdecydować się na jedną wizytę. Sobotnia sesja nie przyniosła olsztynianom sukcesów. AZS UWM przegrał w Koszalinie z Gwardią 27:31 (13:13), ale swą postawą zaimponował, uległ dopiero w końcówce. Szczypiorniak poniósł porażkę w Gryfinie 27:33 (13:22), ale zagrał słabo, w sumie wynik jest lepszy od tego co działo się na boisku. W niedziele olsztyńskie drużyny zamienią się rywalami.

 

Gwardia Koszalin – AZS UWM Olsztyn 31:27 (13:13)

AZS UWM Olsztyn: Piotr Uściński, Mateusz Kojtych oraz Patryk Biliński-7, Robert Nalewajek-0, Patryk Terlecki-1, Maciej Rugień-2, Adam Ziarnicki-4, Łukasz Olszewski-7, Kamil Nogal-0, Marcin Prorok-4, Szymon Wierzbicki-1, Bartosz Bonk-1.

Energetyk Gryfino – WBS Bank Szczypiorniak Olsztyn 33:27(22:13)

WBS Bank Szczypiorniak Olsztyn: Łukasz Zakreta, Arkadiusz Dudek oraz Tomasz Zaborowski-3, Krzysztof Kowalski-1, Marcin Wójcik-2, Łukasz Kozakiewicz-6, Rafał Pedynkowski-3, Sebastian Koledziński-4, Piotr Dzido-8, Adam Cieciuch-0

Fot. Radosław Kowalski

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x