Warmia już prawie w komplecie – Oskar Kempiński też się dał przekonać…

Dopinanie kadry Warmii Traveland jest już na finiszu. W poniedziałek (26 maja) kontrakt przedłużył Oskar Kempiński, który nosił się z zamiarem wyjazdu z Olsztyna. Dał sie jednak przekonać i dobrze, bo to zawodnik wszechstronny, na którego zawsze można liczyć. Proces kompletowania składu już właściwie zakończono, ale zawsze jmoże sie jeszcze coś wydarzyć.Trzeba przyznać, że zespół prezentuje sie interesująco i powinien przynieść nam sporo pozytywnych emocji.

W ubiegłym tygodniu na grę w kolejnym sezonie zdecydowali się Sebastian Koledziński, Mateusz Gawryś i Szymon Hegier  . Obaj regularnie grali w podstawowym składzie i należeli do wyróżniających się zawodników. Umowę podpisał też dotychczasowy bramkarz KS Szczypiorniak Łukasz Zakreta.

Przypomnijmy, że wcześniej umowy na przyszły sezon podpisali: Dominik Droździk, Radosław Jankowski, Karol Królik i Mateusz Kopyciński, Michał Sikorskki i Paweł Deptuła, klub zawarł kontrakty z Marcinem Malewskim i Michałem Krawczykiem.

Na boisku nie zobaczymy najprawdopodobniej Jacka Zyśka. W jego przypadku określenie „nigdy nie mów nigdy” pasuje jak ulał. Historia uczy, że w momentach trudnych dla klubu Pan Jacek zawsze był gotów dążyć z odsieczą.

Wiadomo, że z klubem pożegnają się: Adrian Wojciechowski (Szczypiorniak Olsztyn), Bartosz Idzikowski (Szczypiorniak Olsztyn), Oskar Kempiński oraz król strzelców I grupy I ligi Aleksander Kryszeń (MMTS Kwidzyn).

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Olsztyn piłkka ręczna Warmia Olsztyn

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x