III liga na fniszu: Szczypiorniak Ełk kontra Czarni – Emocje zagwarantowane

W niedzielę (10 marca) o godz. 15 na osiedlu Jeziorna w Ełku piłkarze ręczni EKS Szczypiorniak rozegrają ostatni mecz III ligi, a rywalem będzie sąsiad zza miedzy – Czarni Olecko. Jesteśmy przekonani, że emocji nie zabraknie. Wprawdzie w tegorocznej lidze znacznie lepiej wiedzie się ełczanom, ale zespół z Olecka też ma swoje atuty.

 

Najważniejsze, ze obie drużyny zdecydowały się w tym sezonie na udział w rozgrywkach. Wymaga to większego wysiłku sportowego, także finansowego. Na szczęście w Ełku znalazły się osoby, firmy i instytucje, które doceniły inicjatywę szczypiornistów i wsparły ich w sprawach organizacyjnych. Czarni, jak się zdążyliśmy się zorientować, też potrzebują pomocy i mamy nadzieje, że apel nie pozostanie bez echa.

{AdmirorGallery}sc8{/AdmirorGallery}

Piłka ręczna jest grą niezwykle dynamiczną, warto ją promować, zwłaszcza, że chętnej młodzieży nie brakuje, a i starsi przekażą swe doświadczenia. Ważne, że w konkretnych społecznościach są ludzie, którzy podjęli się trudnej roli wskrzeszenia tej dyscypliny. Koło zamachowe ruszyło i to najważniejszy – pierwszy krok. Teraz trzeba zrobić drugi i pomóc sportowcom.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x