IV Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców o Puchar Burmistrza Olecka „19” – Gospodarze nie dali szans rywalom

Fot. KS Granit Olecko
W weekend (26/28 czerwca) w Hali Lega odbył się trzydniowy IV Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców o Puchar Burmistrza Olecka „19”. Organizatorem imprezy były: Stowarzyszenie KS GRANIT oraz Urząd Miasta . W rywalizacji uczestniczyło pięć drużyn dziewcząt (gospodarze wystawili dwie ekipy – Czarni II poza konkursem) i trzy chłopców – rocznik 2007/2008. W obu turniejach zwyciężyły zespoły gospodarzy.

Z uwagi na zachowanie bezpieczeństwa obsada nie była zbyt liczna, za to poszczególne drużyny spotkały się ze sobą trzykrotnie (chłopcy) lub dwukrotnie (dziewczęta). W tym okresie tego typu spotkania są najlepszą okazją do zgrania zespołu, poszukiwań najlepszych ustawień. Jak zwykle w turniejach najmłodszych nie brakowało nagród, tak że impreza zdała egzamin pod każdym względem. W tabeli turnieju dziewcząt nie uwzględniamy wyników uzyskanych przez Czarni II Olecko.

Turniej kobiet

*MLKS CZARNI OLECKO I- MLKS CZARNI OLECKO II 20-13

UKS JAĆWINGOWIE GOŁDAP – MLKS CZARNI OLECKO I 18-16

*MTS PST GIŻYCKO – CZARNI OLECKO II 7-16

KS VICTORIA PIASECZNO – UKS JAĆWINGOWIE GOŁDAP 13-13

MTS PST GIŻYCKO – MLKS CZARNI OLECKO I 11-20

*KS VICTORIA PIASECZNO – MLKS CZARNI OLECKO II 9-20

*UKS JAĆWINGOWIE GOŁDAP – MLKS CZARNI OLECKO II 9-22

KS VICTORIA PIASECZNO -MLKS CZARNI OLECKO I 13-13

UKS JAĆWINGOWIE GOŁDAP – MTS PST GIŻYCKO 14-14

KS VICTORIA PIASECZNO – MTS PST GIŻYCKO 15-18

*UKS JAĆWINGOWIE GOŁDAP – MLKS CZARNI OLECKO II 9-24

KS VICTORIA PIASECZNO – MLKS CZARNI OLECKO I 9-11

*MTS PST GIŻYCKO – MLKS CZARNI OLECKO II 14-19

UKS JAĆWINGOWIE GOŁDAP – MLKS CZARNI OLECKO I 7-21

*KS VICTORIA PIASECZNO -MLKS CZARNI OLECKO II 10-18

KS VICTORIA PIASECZNO – MTS PST GIŻYCKO 5-7

KS VICTORIA PIASECZNO – UKS JAĆWINGOWIE GOŁDAP 13-11

MLKS CZARNI OLECKO I – MTS PST GIŻYCKO 24-11

UKS JAĆWINGOWIE GOŁDAP – MTS PST GIŻYCKO 9-10

*MLKS CZARNI OLECKO I – MLKS CZARNI OLECKO II 23-15

Kolejność

1 MLKS Czarni Olecko 6 13 105:69

2 MTS Giżycko 6 10 71:87

3 KS VIKTORIA Piaseczno 6 5 68:73

4 UKS Jaćwingowie Gołdap 6 5 72:87

MLKS Czarni Olecko II (PK)

Turniej mężczyzn

AKADEMIA SIÓDMIAKA BIAŁYSTOK – KS VICTORIAPIASECZNO 16-20

MLKS CZARNI OLECKO –KS VICTORIA PIASECZNO 24-23

AKADEMIA SIÓDMIAKA BIAŁYSTOK – MLKS CZARNI OLECKO 17-27

M AKADEMIA SIÓDMIAKA BIAŁYSTOK – KS VICTORIA PIASECZNO 14-14

M CZARNI OLECKO – AKADEMIA SIÓDMIAKA BIAŁYSTOK 32-17

M MLKS CZARNI OLECKO –KS VICTORIA PIASECZNO 28-20

M KS VICTORIA PIASECZNO – MLKS CZARNI OLECKO 19-19

M AKADEMIA SIÓDMIAKA BIAŁYSTOK – KS VICTORIA PIASECZNO 16-24

M AKADEMIA SIÓDMIAKA BIAŁYSTOK – MLKS CZARNI OLECKO 5-17

Kolejność

1 MLKS Czarni Olecko 6 16 147:111

2 KS VIKTORIA Piaseczno 6 8 120:117

3 Akademia Siódmiaka Bialystok. 6 1 85:134

giżycko Gołdap Olecko pilka ręczna sport młodzieżowy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x