Jarosław Knopik nie prowadzi już Warmii Energa – Na razie ster przejmuje Marcin Malewski

Jarosław Knopik nie jest już trenerem piłkarzy ręcznych Warmii Energa w lidze w I lidze centralnej. Ostatnie wyniki skłoniły zarząd do rozstania się ze szkoleniowcem, który pracował w klubie przez prawie cztery sezony. Wprawdzie pod jego wodzą zespół wygrał rozgrywki grupy A I ligi, ale w gra w tym sezonie daleka jest od oczekiwań. Do chwili zatrudnienia nowego trenera drużynę prowadzić będzie Marcin Malewski. Poniżej cytujemy oświadczenie Zarządu.

W dniu 19. października br. została zakończona umowa, za porozumieniem stron, ze szkoleniowcem Warmii Energa Olsztyn – Jarosławem Knopikiem. Powodem tego były różnice w oczekiwaniach i wizji prowadzenia drużyny trenera i działaczy klubu. Miejsce na ławce trenerskiej zajmie wychowanek klubu, Marcin Malewski, który tymczasowo będzie prowadził zespół w Lidze Centralnej.

Trenerowi Knopikowi serdecznie dziękujemy za poświęconą pracę dla tworzenia silnego ośrodka piłki ręcznej w Olsztynie i życzymy powodzenia w rozwoju kariery szkoleniowej.

Zarząd Klubu

OKPR Warmia Energa Olsztyn

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Olsztyn Piłka ręczna sport seniorski

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x