Juniorki młodsze Truso wygrały w Reszlu – W lidze wojewódzkiej inne wymagania

Piłkarki ręczne Truso Elbląg wygrały w Reszlu z Orlikiem 39:26 (20:11) w meczu ligi wojewódzkiej juniorek młodszych. Występujące na co dzień w II lidze seniorek elblążanki przyzwyczajone są do wiekszych wymagań, ale tu na początku zlekceważyły rywalki i po 3 minutach przegrywały 1:4. Wyrównały w 12 minucie, a potem wszystko poszło jak po maśle. Ale brawa dla reszelanek bo łatwo skóry nie sprzedały...

Orlik Reszel – Truso Elbląg 26:39 (11:20)

Orlik Reszel: Alicja Czepułkowska, Jawita Sańko, Magda Czajkowska, Karolina Gradzewicz, Katarzyna Duszak, Melania Bykowska-4, Weronika Fenik, Agata Pikulska-2, Wioletta Pająk, Anna Staniszewska-7, Iga Wicińska-9, Daria Świętochowska-1, Paulina Siwik-3

Truso Elbląg: Alicja Klarkowska, Aleksandra Witkowska, Marta Kalinowska-1, Maria Michalska-7, Izabela Kurowska-2, Dominika Hawryszko-1, Magdalena Szatkowska-2.Natalia Gorząch-1, Aleksandra Dudkiewicz-1, Dominika Dolegała, Karolina Tchórzewska-5, Patrycja Markowska-2, Wiktoria Żukowska-1, Karolina Bajraszewska, Natalia Krystowska-2, Paulina Romanowicz-14,

1 Truso Elbląg 2 4 76:47

2 Orlik Reszel 1 0 26:39

3 Omega Mrągowo 1 0 21:37