Juniorzy młodsi Szczypiorniaka w roli dominatorów – Z wielkiej chmury mały deszcz

Mecz ligi wojewódzkiej juniorów młodszych między UKS Szczypiorniak I Olsztyn, a Ttruso Elbląg miał być hitem rundy. Z wielkiej chmury mały deszcz. Kibice byli z jednej strony zadowoleni ze zwycięstwa gospodarzy 45:21 (23:13), z drugiej zawiedzeni  dominacją jednej ze stron. Pierwsza połowa zakończyła się przewagą dziesięciu bramek Elblążanie do 20 minuty zdobyli ich tylko cztery. Pochwalić można zespół olsztyński .za konsekwencję w grze, czego efektem było zdobycie aż 17 bramek przez trzech kołowych. Trzeba jednak pamietać, że elblążanie grają młodszym rocznikiem, a określenie hit wynika raczej z tradycyjnej rywalizacji obu klubów o prymat w regionie.

Szczypiorniak Olszytn – Truso Elbląg 45:21 (23:13)

Bramki dla Szczypiorniaka R. Bekier (7), P. Leszczyński (8), R. Wilczak (2), P. Baran (11), M. Pieczul (3), W. Żochowski (4), P. Grzyb (9), K. Saraczyn (1), T. Pasymowski, N. Rykaczewski.