Juniorzy Truso ograli Szczypiorniaka w Olsztynie – Bez cienia wątpliwości…

Oczekiwany z dużym zainteresowaniem mecz ligi wojewódzkiej juniorów UKS Szczypiorniak – MKS Truso Elbląg nie przyniosło spodziewanych emocji. W sali V LO przy ul. Krasickiego w Olsztynie zdecydowanie dominowali goście. Grali szybciej, staranniej i bardziej konsekwentnie. Wprawdzie w zespole olsztyńskim zabrakło wiodących zawodników, bo nie mieli stosownych dokumentów, ale przecież to żadne usprawiedliwienie. Gospodarze popełniali seryjnie błędy, niecelnie rzucali i w efekcie przegrali bardzo wysoko 27:36 (12:17)

 

UKS Szczypiorniak Olsztyn – MKS Truso Elbląg 27:37 (12:17)

UKS Szczypiorniak Olsztyn: Daniel Kwiatkowski i Mateusz Romejko oraz Maciej Cioch-1, Michał Pieczul-4, Marcin Wójcik-10, Piotr Leszczyński-2, Radosław Bekier-2, Marcin Kwiatkowski-5, Artur Cieciuch-2, Jakub Trypucki-0, Bartosz Raczyło-1

MKS Truso Elbląg: Ariel Wiśniewski i Jakub Biliński oraz Adam Stańczuk-1, Piotr Sobczyński-1, Marcin Rentflejsz-5, Mateusz Cywiński-1, Krystian Świerczek-13, Krzysztof Sikorski-0, Bartłomiej Gałecki-0, Kamil Chudziński-0, Dariusz Spicha-12, Bartosz Krawiec-3

Był to drugi mecz tegorocznych rozgrywek. W pierwszym rozegranym w Elblągu Truso I pokonało Truso II 37:30 i w tej chwili zdecydowanie prowadzi w tabeli. Podopieczni trenera Zygmunta Narbuntowicza wygrali w Olsztynie bez większych problemów, mając inicjatywę przez całe spotkanie. W drugiej części przewaga rosła (osiągnęła 10 bramek), a Szczypiorniak nie był w stanie zatrzymać ofensywy rywali. Emocji więc jak na lekarstwo, zawiedli niewątpliwie olsztynianie, do goście wykonali robotę bez zarzutu.

{AdmirorGallery}krasi6{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x