Kompletna niemoc Techtransu – Jak sparaliżowani…

Nie wiedzie się piłkarzom ręcznym zespołu Wójcik Meble Techtrans Elbląg. Przegrali u siebie mecz I-ligowy z Pogonią Handball Szczecin  zadziwiającym wynikiem 11:23 (4:10). Jedenaście bramek w całym spotkaniu i zaledwie cztery a pierwszej części to świadczy o zupełnej niemocy zespołu, który przecież grac potrafi, co nie raz udowodnił

Wójcik Meble Techtrans Elbląg: Marek Wróbel oraz Leszek Michałów-0, Mirosław Ośko-1, Grzegorz Perwenis-1, Michal Gryz-2, Maciej Dawidowski-2, Robert Długosz-1, Tomasz Kwiatkowski-1, Maciej Dąbkowski-0, Piotr Sadowski-0, Tomasz Maluchnik-0, Grzegorz Szczepański-3, Tomasz Janowicz 0.

Elblążanie zdobyli pierwszą bramkę dopiero w 20 minucie przy stanie 0:6. W 23 i 24 min zdobyli kolejne i przy stanie 3:6 odżyły nadzieje, tym bardziej, że zespół dobrze radził sobie w obronie. Był to jednak przebłysk małego optymizmu. Do końca tej części gospodarze trafili tylko raz, a goście, którzy skutecznością też nie imponowali – czterokrotnie. Wynik 4:10 zupełnie nieprawdopodobny jak na mecz I ligi.

Po przerwie był okres trochę lepszej gry. W 46 min. Przy stanie 11:16 Techtrans  nie potrafił zdobyć bramki, choć na placu miał dwóch zawodników więcej. Ba, stracił kolejne dwa oczka i wiadomo już było, że jest po meczu.

Ostatni kwadrans żenujący. Strach paraliżował poczynania gospodarzy, którzy bali się rzucać, bo Ligarzewski za każdym razem wyczuwał ich intencje.

Fatalny występ, można się tylko pocieszyć, że gorzej już być nie może.