Krzysztof Maciejewski do końca sezonu – Trener wykorzystał szansę

Dwa mecze – dwa zwycięstwa. Taki jest bilans dwóch ostatnich spotkań w superlidze piłkarzy ręcznych Warmii AndersGroup Społem Olsztyn pod wodzą Krzysztofa Maciejewskiego. Zarząd klubu OKPR Warmia Traveland postanowił, że do końca tego sezonu zespół poprowadzi właśnie Krzysztof Maciejewski. Takiej decyzji można było oczekiwać, tym bardziej, że atmosfera w drużynie poprawiła się, a zespół czeka w najbliższym czasie sześć bardzo trudnych spotkań o utrzymanie się w superlidze. I chyba w tym momencie najważniejsza jest właśnie mobilizacja i wzajemne zaufanie. Jest naprawdę o co walczyć.

 

Krzysztof Maciejewski w przeszłości przez wiele lat reprezentował Warmie jako zawodnik i przeszedł z nią drogę do ekstraklasy. Po zakończeniu kariery poświęcił się pracy szkoleniowej, ostatnio był drugim trenerem drużyny olsztyńskiej, a po rezygnacji z funkcji pierwszego Zbigniewa Tłuczyńskiego Zarząd tymczasowo powierzył mu prowadzenie zespołu. Jak się okazuje Pan Krzysztof daje sobie znakomicie radę, stąd słuszna decyzja o kontynuowaniu współpracy w takim układzie.

{gallery}macie12{/gallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x