Meblarze nie powalczyli w Trójmieście – Bez emocji i…wątpliwości

Piłkarze ręczni KS Meble Wójcik Elbląg nie sprawili niespodzianki w Gdańsku, ale prawdę mówiąc trudno było na to liczyć. Wybrzeże to rywal renomowany z konkretnym celem powrotu do elity. Gospodarze, choć zdarzały im się słabsze chwile, konsekwentnie realizują cel, sobotnie spotkanie potraktowali bardzo poważnie i wygrali bez najmniejszych problemów 28:20 (16:7). Wybrzeże prowadziło przez cały mecz, a o zwycięstwie przesądziła końcówka pierwszej części, kiedy dystans wzrósł do 9 bramek. Losy zostały przesądzone.

 

 

Wybrzeże Gdańsk – KS Meble Wójcik Elbląg 28:20 (16:7)

KS Meble Wójcik Elbląg: Marek Wróbel i Henryk Rycharski oraz Leszek Michałów-5,Adam Nowakowski-2, Mirosław Ośko-0, Wiktor Jędrzejewski-0, Michał Gryz-0, Damian Spychalski-1, Maciej Dawidowski-1, Jakub Lipczyński-0, Kamil Grablewski-0, Tomasz Maluchnik-1, Jakub Fonferek-0, Grzegorz Szczepański-0, Damian Malandy-5, Mikołaj Kupiec-4

W drugiej części był moment kiedy elblążanie zbliżyli się na cztery bramki (19:23) i starali się pójść za ciosem, ale ich zapal ostudzili młodzi sędziowie, którzy dopatrzyli się błędów i przerwali dobrze zapowiadające się akcje. Oczywiście nie miało to wielkiego wpływu na końcowy wynik, bo przecież Wybrzeże miało przewagę, ale w chwilach niepewnych gospodarze mogli liczyć na przychylność losu. Cóż, trzeba porażkę przyjąć ma klatę i skupić się na następnych potyczkach.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x