Memoriał Leszka Stolińskiego Tczew 2014 – MDK Bartoszyce i Olsztyniak najwyżej

Tradycyjnie rozgrywany w grudniu w Tczewie Memoriał Leszka Stolińskiego w piłce ręcznej jest prawdziwym festiwalem młodzieżowego handballu. Tym razem do rywalizacji przystąpili chłopcy w dwóch kategoriach wiekowych: młodzików (2000/01) i dzieci (2002/03). W silnej konkurencji dzielnie walczyli reprezentanci Warmii i Mazur. Młodzicy MDK Bartoszyce zajęli drugie miejsce, natomiast chłopcy Olsztyniaka – czwarte.

Nagrodę indywidualną przyznaną najlepszemu wśród młodzików (MVP) otrzymał Maciej Szyk z MDK Bartoszyce.

Oprócz wymienionych startowali tezę zawodnicy Szczypiorniaka Olsztyn i Jedynki Morąg. Większość zespołów „obstawiło” obie grupy wiekowe, niektórzy desygnowali do jednej kategorii po dwie ekipy. Była wspaniała okazja by rozegrać dużą liczbę spotkań z wymagającymi przeciwnikami, a to dla zawodników i trenerów ogromny kapitał. Niezależnie więc od wyników udział w Memoriale był bardzo potrzebny i z pewnością zaprocentuje w przyszłości.

Młodzicy

Grupa A

Sambor I Tczew– Sambor II Tczew 23-6

Sambor II Tczew – Szczypiorniak I Olsztyn11-15

Sambor I Tczew – Jedynka Morąg II 23-5

Jedynka II Morąg – Sambor II 10-14

Szczypiorniak I Olsztyn – Sambor I Tczew 14-14

Jedynka II Morąg – Szczypiorniak I Olsztyn 12-18

Tabela

1 Sambor I 3 5 60:25

2 Szczypiorniak I 3 5 47:37

3 Sambor II 3 2 31:48

4 Morąg II 3 0 27:55

Grupa B

Olsztyniak – Cartusia Kartuzy 13-12

Agrykola Warszawa – Olsztyniak 21-11

Cartusia Kartuzy– Agrykola Warszawa 12-19

Tabela

1 Agrykola 2 4 40:23

2 Olsztyniak 2 2 24:33

3 Cartusia 2 0 24:32

Grupa C

Jedynka I Morąg -Szczypiorniak II Olsztyn 19-8

Jedynka I Morąg – ZSP 1 Sokół Kościerzyna 18-18

ZSP 1 Sokół Kościerzyna – Szczypiorniak II Olsztyn 25-4

Tabela

1 ZSP 1 Sokół Kościerzyna 2 3 43:22

2 Jedynka Morąg 2 3 37:26

3 Szczypiorniak II Olsztyn 2 0 12:44

Grupa D

MDK Bartoszyce – Kontra Warszawa 18-13

Kontra Warszawa – UKS Siódemka Osowa Gdańsk 18-16

UKS Siódemka Osowa Gdańsk – MDK Bartoszyce 14-23

Tabela

1 MDK Bartoszyce 2 4 41:32

2 Kontra Warszawa 2 2 31:34

3 UKS Siódemka Osowa Gdańsk 2 0 30:41

Grupa E

Sambor I Tczew A1-B2 Olsztyniak Olsztyn 23-6

Szczypiorniak I Olsztyn A2-B1 Agrykola Warszawa 11-18

Szczypiorniak I OlsztynA2-B2 Olsztyniak Olsztyn 18-16

Agrykola Warszawa B1-A1 Sambor I Tczew 17-11

Tabela

Agrykola Warszawa 3 6 56:33

Sambor I Tczew 3 3 48:37

Szczypiorniak I Olsztyn 3 3 43:48

Olsztyniak Olsztyn 3 0 33:62

Grupa F

ZSP1 Sokół Kościerzyna C1-D2 Kontra Warszawa 26-14

Jedynka I Morąg C2-D1 MDK Bartoszyce 10-16

Kontra Warszawa D2-C2 Jedynka I Morąg 13-18

MDK Bartoszyce D1-C1 ZSP 1 Sokół Kościerzyna 12-12

Tabela

1 MDK Bartoszyce 3 5 46:35

2 ZSP 1 Sokół Kościerzyna 3 4 56:44

3 Jedynka I Morąg 3 3 46:47

4 Kontra Warszawa 3 0 40:62

Strefa 9/13

Cartusia Kartuzy B3-A4 Jedynka II Morąg 13-12

Szczypiorniak II Olsztyn C3-B3 Cartusia Kartuzy 13-14

Jedynka II Morąg A4-D3 UKS Siódemka Osowa Gdańsk12-19

Sambor II Tczew A3-B3 Cartusia Kartuzy 7-11

Szczypiorniak II Olsztyn C3-D3 UKS Siódemka Osowa Gdańsk 12-17

Półfinały

Strefa 5/8

Szczypiorniak I Olsztyn E3-F4 Kontra Warszawa 24-23

Olsztyniak Olsztyn E4-F3 Jedynka I Morąg 12-18

Strefa 1/4

Agrykola Warszawa E1-F2 ZSP 1 Sokół Kościerzyna 18-16

Sambor I Tczew E2-F1 MDK Bartoszyce 13-16

Mecze o miejsce

o 7-8 miejsce

Olsztyniak Olsztyn – Kontra Warszawa16-15

o 5-6 miejsce

Szczypiorniak I Olsztyn – Jedynka I Morąg 11-21

o 3-4 miejsce

ZSP 1 Sokół Kościerzyna – Sambor I Tczew 19-7

o 1-2 miejsce

Agrykola Warszawa – MDK Bartoszyce 18-16

Klasyfikacja końcowa

1.UKPR Agrykola Warszawa

2.MDK Bartoszyce

3.ZSP 1 Sokół Kościerzyna

4.MKS Sambor I Tczew

5.UKS Jedynka I Morąg

6.KS Szczypiorniak I Olsztyn

7.UKS Olsztyniak Olsztyn

8.UKS Kontra Warszawa

9.GKS Cartusia Kartuzy

10.UKS Siódemka – Osowa Gdańsk

11.KS Szczypiorniak II Olsztyn

12.MKS Sambor I Tczew

13.UKS Jedynka II Morąg

{AdmirorGallery}memorialtczew16{/AdmirorGallery}

Dzieci

Grupa G

SP 12 Tczew – Olsztyniak Olsztyn 6-18

Olsztyniak Olsztyn – Wybrzeże Gdańsk 11-16

Wybrzeże Gdańsk – SP 12 Tczew 25-8

Kontra II Warzsawa – Sambor I Tczew 8-22

Sambor I Tczew – MDK Bartoszyce 7-8

MDK Bartoszyce – Kontra II Warszawa18-10

Sambor I Tczew – SP 12 Tczew 19-8

MDK Bartoszyce – Olsztyniak Olsztyn 9-9

Kontra II Warszawa – SP 12 Tczew 17-10

MDK Bartoszyce – Wybrzeże Gdańsk 7-16

Sambor I Tczew– Olsztyniak Olszytn 6-12

Wybrzeże Gdańsk – Kontra II Warszawa21-8

SP 12 Tczew – MDK Bartoszyce 5-24

Wybrzeże Gdańsk – Sambor I Tczew 20-13

Kontra II Warszawa – Olsztyniak Olsztyn 11-20

Tabela

1 Wybrzeże Gdańsk 5 10 98:47

2 Olsztyniak Olsztyn 5 7 70:58

3 MDK Bartoszyce 5 7 62:55

4 Sambor I Tczew 5 4 67:56

5 Kontra II Warszawa 5 2 54:91

6 SP 12 Tczew 5 0 37:103

Grupa H

ZSP 1 Sokół Kościerzyna – Kontra I Warszawa16-18

PTF Gdańsk – ZSP 1 Sokół Kościerzyna 22-16

Sambor II Tczew – Kontra I Warszawa 4-26

PTF Gdańsk – Szczypiorniak Olsztyn 12-12

Sambor II Tczew – PTF Gdańsk 4-29

Szczypiorniak Olsztyn – UKS Siódemka Osowa Gdańsk 23-9

Kontra I Warszawa – UKS Siódemka Osowa Gdańsk 29-9

Sambor II Tczew– Szczypiorniak Olsztyn 5-36

UKS Siódemka Osowa Gdańsk- Sambor II Tczew 13-4

Szczypiorniak Olsztyn – Kontra I Warszawa 13-18

Sambor II Tczew – ZSP 1 Sokół Kościerzyna 5-32

PTF Gdańsk – UKS Siódemka Osowa Gdańsk 24-13

Kontra I Warszawa – PTF Gdańsk 11-18

UKS Siódemka Osowa Gdańsk – ZSP 1 Sokół Kościerzyna 9-19

ZSP 1 Sokół Kościerzyna – Szczypiorniak Olsztyn 9:20

Tabela

1 PTF Gdańsk 5 9 105:56

2 Kontra I Warszawa 5 8 102:60

3 Szczypiorniak Olsztyn 5 7 104:53

4 ZSP 1 Sokół Kościerzyna 5 4 92:74

5 UKS Siódemka Osowa Gdańsk 5 2 53:99

6 Sambor II Tczew 5 0 22:136

Półfinały 1-4

Wybrzeże Gdańsk 1G-2H Kontra I Warszawa 23-13

PTF Gdańsk 1H-2G Olsztyniak Olsztyn 12-7

o miejsce 11-12

SP 12 Tczew G6-H6 Sambor II Tczew 13-7

o miejsce 9-10

Kontra II Warszawa G5-H5 UKS Siódemka Osowa Gdańsk 18-18 k.2:0

o miejsce 7-8

Sambor I Tczew G4-H4 ZSP 1 Sokół Kościerzyna 15-16

o miejsce 5-6

MDK Bartoszyce H3-G3 Szczypiorniak Olsztyn 10-15

o miejsce 3-4

Kontra I Warszawa P.71-P.72 Olsztyniak Olsztyn 19-7

o miejsce 1-2

Wybrzeże Gdańsk W.71-W72 PTF Gdańsk 19-13

Kolejność

1.SPR Wybrzeże Gdańsk

2.PTF Gdańsk

3.UKS Kontra I Warszawa

4.UKS Olsztyniak Olsztyn

5.KS Szczypiorniak Olsztyn

6.MDK Bartoszyce

7.ZSP 1 Sokół Kościerzyna

8.MKS Sambor I Tczew

9.UKS Kontra II Warszawa

10.UKS Siódemka – Osowa Gdańsk

11.SP 12 Tczew

12.MKS Sambor II Tczew

{AdmirorGallery}olsztyniak74{/AdmirorGallery}

Wyróżnienia indywidualne

NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU

– młodzicy: Maciej Szyk (MDK Bartoszyce)

– dzieci: Jakub Powarzyński (Wybrzeże Gdańsk)

NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU

– młodzicy: Michał Nakielski (Sokół Kościerzyna)

– dzieci: Mateusz Nowacki (Kontra I Warszawa)

KRÓL STRZELCÓW TURNIEJU

– młodzicy: Maksymilian Troczyński (Kontra Warszawa) – 43 bramki

– dzieci: Piotr Golisowicz (PTF Gdańsk) – 57 bramek

NAJLEPSI ZAWODNICY W ZESPOŁACH

MŁODZICY

Agrykola Warszawa- Mateusz Ząbek

MDK Bartoszyce – Przemysław Mohylewski

ZSP 1 Sokół Kościerzyna – Mikołaj Cyra

Szczypiorniak II Olsztyn – Michał Bieluch

Szczypiorniak I Olsztyn – Karol Spychalski

Jedynka I Morąg – Mariusz Dec

Jedynka II Morąg – Patryk Romejko

Kontra Warszawa – Michał Sobczyk

Olsztyniak Olsztyn– Filip Pęcak

Cartusia Kartuzy – Maciej Papina

UKS Siódemka Osowa Gdańsk – Kacper Orzech

Sambor I Tczew – Szymon Skonieczny

Sambor II Tczew – Miłosz Romanowski

DZIECI

Wybrzeże Gdańsk – Patryk Krok

PTF Gdańsk – Wojciech Kita

Kontra I Warszawa – Maksymilian Śliwiński

Olsztyniak Olsztyn – Kacper Toczko

MDKBartoszyce – Tymoteusz Borysiuk

Szczypiorniak Olsztyn – Wojciech Domalewski

UKS Siódemka Osowa Gdańsk –Mikołaj Tyszkiewicz

ZSP 1 Sokół Kościerzyna –Dawid Reichel

Kontra II Warszawa – Mikołaj Miecznikowski

SP 12 Tczew – Marcin Gemborys

Sambor I Tczew – Samuel Lewandowski

Sambor II Tczew – Maciej Graczyk

Nagroda specjalna dla pechowca turnieju: Sebastian Wojciechowski (Olsztyniak)

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

bartoszyce Morąg Olsztyn Piłka ręczna

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x