Między nami olsztyniakami – W sparingu Warmia lepsza od Szczypiorniaka

W rozegranym w środę (20 sierpnia) sparingowym meczu piłkarze ręczni Warmii Olsztyn pokonali lokalnego rywala KS Szczypiorniak 37:22 (16:12). Oba zespoły kontynuują przygotowania odpowiednio do I i II ligi. Bardzo wysokie zwycięstwo faworytów, którzy zwłaszcza w drugiej części osiągnęli dużą przewagę, ale oczywiście wynik nie miał znaczenia, priorytetem było ogranie wszystkich zawodników.

OKPR Warmia Traveland Olsztyn – KS Szczypiorniak Olsztyn 37:22 (16:12)

Warmia Olsztyn: Mateusz Gawryś, Łukasz Zakreta oraz Sebastian Koledziński-1, Mateusz Kopycuński-6, Marcin Malewski-5, Karol Królik-3, Oskar Kempiński-4, Radosław Jankowski-5, Patryk Terlecki-0, Paweł Deptuła-2, Michał Krawczyk-1, Michał Sikorski-4, Kamil Nogal-0, Dominik Droździk-4, Bartosz Bonk-2.

Szczypiorniak Olsztyn: Arkadiusz Dudek, Mateusz Romejko oraz Łukasz Kozakiewicz-4, Mirosław Ośko-4, Maciej Pieczul-2, Jakub Trypucki-1, Tomasz Zaborowski-0, Bartosz Idzikowski-1, Piotr Dzido-5, Rafał Pedynkowski-0, Krzysztof Kowalski-0, Paweł Eichler-1, Adam Cudzewicz-0, Adam Malina-2, Piotr Deptuła-2, Adrian Wojciechowski-0.

Piłkarze ręczni Warmii grają coraz swobodniej, ale oczywiście do premiery jest jeszcze trochę czasu i na ocenę możliwości przyjdzie czas. Patrząc jednak na skład zespołu możemy mieć nadzieję, że nie będzie gorzej niż w minionym sezonie, kiedy olsztynianie byli w ścisłej czołówce.

Szczypiorniak tez ma wysokie aspiracje w II lidze. Do drużyny dołączyło kilku doświadczonych zawodników i niewątpliwie skład jest dużo mocniejszy. Czy przełoży się to na ligowe punkty? Zobaczymy.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Olsztyn Piłka ręczna szczypiorniak osztyn Warmia Olsztyn

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x