Młodzież Szczypiorniaka już rozkojarzona – Sokół odleciał szybko

W rewanżowym spotkaniu o piąte miejsce w II lidze WBS Bank Szczypiorniak przegrał u siebie z Sokołem Gdańsk 21:36 (7:17) i okazał się gorszy w bilansie dwóch meczów. Olsztynianie zajęli więc szóstą lokatę w rozgrywkach, co należy ocenić pozytywnie, tym bardziej, że udział w lidze był tylko środkiem do osiągnięcia celu – medalu Mistrzostw Polski juniorów. Po tym sukcesie z chłopców wyraźnie zeszło powietrze, zabrakło koncentracji, motywacji, a zbliżające się matury też zmusiły podstawowych zawodników by więcej czasu poświęcić na naukę.

 

WBS Bank Szczypiorniak Olsztyn – Sokół Gdańsk 21:36 (7:17)

WBS Bank Szczypiorniak Olsztyn: Łukasz Zakreta, Arkadiusz Dudek, Filip Wiejek oraz Maciej Malinowski-1, Tomasz Zaborowski-3, Krzysztof Kowalski-4, Marcin Wójcik-0, Łukasz Kozakiewicz-1, Bartosz Idzikowski-1, Bartosz Raczyło-0, Michał Pieczul-1, Piotr Deptuła-3, Paweł Deptuła-1, Piotr Dzido-3, Rafał Pedynkowski-3

Gdańszczanie już w pierwszych minutach uzyskali przewagę, która systematycznie powiększali. Grali bardzo solidnie, bez przestojów w grze, widać było u nich dużą chęć zwycięstwa. Zapewne po dość zaciętym meczu u siebie spodziewali się w Olsztynie ciężkiego rewanżu, tymczasem wygrali bardzo łatwo. Ale jak już wspominaliśmy Szczypiorniak nie przypomina teamu sprzed kilku tygodni i bardzo dobrze, że ten sezon ligowy się już skończył. Najlepszym zawodnikiem Szczypiorniaka w tym meczu był Krzysztof Kowalski. W drużynie gości brylował najlepszy snajper II ligi Paweł Ciszewski. Zdobył w sobotę 13 bramek.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x