MTS Giżycko w Szczecinie – Uczyć sie od lepszych

Młodziczki i młodzicy MTS Giżycko uczestniczyli w II Turnieju Piłki Ręcznej o Puchar Dyrektora Centrum Kształcenia Sportu w Szczecinie. W imprezie nie zabrakło znanych z dobrego szkolenia klubów i gra z nimi to przede wszystkim nauka na przyszłość. Chłopcy z Giżycka zajęli w turnieju siódme miejsce na  dziesięć drużyn startujących, dziewczęta wywalczyły również siódmą – przedostatnia lokatę.

 

– Trudno było oczekiwać od nad sukcesów – mówi trenerka młodzieży z giżyckiego klubu Marta Grzeszczyk. Moi podopieczni ćwiczą najwyżej dwa lata, rywale po pięć-sześć i to musi znaleźć odzwierciedlenie na boisku. Musimy teraz nadrabiać stracony czas, a nie jest to łatwe. Mimo wszystko nie mamy się czego wstydzić. Chłopcy wygrali dwa spotkania z zespołami Koszalina I i II, przegrali minimalnie – jedną bramką z Rzepinem i Szczecinem. Kamil Sosnowski był do końca kandydatem do nagrody przyznanej najlepszemu bramkarzowi. Dziewczynki wygrały jedno spotkanie z Zielona Górą 14:12 i zremisowały ze Szczcecinem12:12. Wniosek jest jeden. Jeśli chcemy skutecznie walczyć z krajowymi rywalami szkolenie musimy rozpoczynać jak najwcześniej.

Najlepszymi zawodnikami w zespołach MTS Giżycko w tym turnieju wybrano: Magdalenę Wąsowską i Dawida Grykę.

 

Turniej juniorów młodszych w Elblągu

W niedzielę 3.04.2011 w ramach przygotowań zespołów naszego województwa do ćwierćfinałów Mistrzostw Polski juniorów młodszych rozegrany zostanie towarzyski turniej z udziałem zespołów MKS Truso Elbląg,Szczypiorniak Olsztyn i MKS Brodnica.
Początek turnieju zaplanowano na godzinę 10.00.
 

Rozkład gier turniejowych:
10.00 Truso Elbląg-MKS Brodnica
11.00 MKS Brodnica-Szczypiorniak Olsztyn
12.00 Szczypiorniak Olsztyn-Truso Elbląg

Spotkania turniejowe rozegrane zostaną w hali MOS przy ul.Kościuszki 77a.
Serdecznie zapraszamy kibiców.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x