Na przyjaciół można liczyć – Jacek Zyśk ponownie w grze!

Sytuacja piłkarzy ręcznych Warmii Anders Group Społem Olsztyn jest nie do pozazdroszczenia. Zespół przegrał trzy mecze z rzędu i wlecze się w ogonie tabeli. Wobec plagi kontuzji klub postanowił poprosić o pomoc byłego zawodnika drużyny- Jacka Zyśka. Wychowanek Warmii od początku nie ukrywał, że w razie potrzeby, w każdej chwili jest w stanie dołączyć do zespołu.

I tak chwila nastąpiła wobec kontuzji: Dominika Płócienniczaka i  Damiana Moszczyńskiego, który wprawdzie gra, ale nie jest w pełni sił. Wprawdzie Jacek Zyśk nie uczestniczył w okresie przygotowawczym Warmii, ale jest na tyle doświadczonym zawodnikiem by znaleźć się w tej trudnej sytuacji.  Szczypiornista powrócił do treningów i ma  wypełnić lukę po kontuzjowanych zawodnikach ,szczególnie Dominiku Płócienniczaku, którego kontuzja okazała się poważniejsza niż początkowo zakładano. Jego rozbrat z parkietem może potrwać nawet do 6 miesięcy.

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x