Najmłodsi na treningu Orłów Kopcysia – Pokaz to mało, sami zaczęli „kręcić”

18 zawodników - uczniów IV i V klasy SP - spróbowało swoich sił w Beach Handball. Na specjalnie zorganizowanym treningu Orłów Kopcysia gościli zawodnicy UKS Olsztyniaka Olsztyn. Zaprzyjaźniona drużyna po raz pierwszy miała styczność z plażową odmianą piłki ręcznej i od pierwszych minut zakochali się w niej wszyscy - chłopcy, trenerzy, a także rodzice, którzy towarzyszyli swoim pociechom. W rolę trenerów wcielili się dziś zawodnicy Orłów: Adam Malina i Tomasz Łazicki.

 

Różnymi grami, zabawami i ćwiczeniami zapoznawali młodych adeptów piłki ręcznej z plażówką. Po serii ćwiczeń – pokazową „gierkę” zagrały Orły, jednak najmłodsi bardzo szybko dołączyli i wręcz domagali się gry!! Nie mogliśmy im odmówić, tym bardziej, że niektórzy nawet próbowali „kręcić”… Na koniec treningu wszyscy stwierdziliśmy, że jest to pierwsze, ale z pewnością nie ostatnie spotkanie tego typu.

BHT Orły Kopcysia to drużyna, która zadebiutowała w rywalizacji o Mistrzostwo Polski przed rokiem. W finałowym turnieju w Świnoujściu drużyna złożona z zawodników Szczypiorniaka, AZS UWM oraz studentów OSW, zajęła 5 miejsce.

{AdmirorGallery}malina14{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x