Niespodziewana wpadka MTS Giżycko – Punkty zapisujemy po końcowym gwizdku…

Tego raczej nikt się nie spodziewał. Szczypiornistki MTS Giżycko w meczu II ligi z Dwójką Łomża były faworytkami, a w przypadku zwycięstwa mogły dołączyć w tabeli do prowadzącego duetu: MTS Kwidzyn – Vambresia Worwo Wąbrzeźno. Zapewne punkty zapisały już sobie przed pierwszym gwizdkiem, a tu nieoczekiwanie trafiły na bardzo ambitne rywalki, które już do przerwy uzyskały czterobramkową przewagę. Po przerwie niestety niewiele się zmieniło. Przeciwniczki utrzymały dystans i odniosły pierwsze zwycięstwo w tym sezonie 25:21(11:7).

MTS Giżycko – GUKS Dwójka Łomża 21:25 (7:11)

MTS Giżycko: Gawejko Adrianna, Filipkowska Magdalena 4 , Szwaja Magdalena 4, Bugaj Aleksandra 3 , Kalinowska Daria 3 , Nowicka Elżbieta 2 , Choroszko Angelika 2 Czeska Sylwia 2, Maczyszyn Adrianna 1 , Trela Anna

W innym meczu UKS Vambresia Worwo pokonała UKS Drwęca Nowar Lub. 31:26