Orlik Mini Handball 2012 – Do zobaczenia na wiosnę!

W środę (26 września) na Orliku przy Szkole Podstawowej 22 odbył się kolejny turniej z udziałem najmłodszych adeptów piłki ręcznej. To kontynuacja akcji na nowo wybudowanych obiektach, której celem jest nie tylko popularyzacja sportu, ale także wyławianie najzdolniejszych zawodników do sekcji wyczynowych. Zmaganiom przyglądali się zarówno uczniowie jaki i nauczyciele ale emocje jakie towarzyszyły przybyłym rodzicom można porównać tylko do walki o olimpijskie złoto. Ostatecznie wygrali gospodarze (SP 22) przed SP 25 i SP 10.

 

Organizatorzy składają gratulacje wszystkim uczestnikom turnieju ORLIK MINI HANDBALL CUP 2012 i zapowiadają tez iż powtórka tej imprezy, w miarę możliwości i przy pomocy olsztyńskich orlików, odbędzie się na wiosnę. Więc pracujcie, ćwiczcie a efekty waszej pracy będziemy oglądać za kilka miesięcy.

Tymczasem ZAPRASZAMY na sobotni mecz II ligi WBS- Bank „SZCZYPIORNIAK” Olsztyn do sali przy ul. Krasickiego 2. WSTĘP WOLNY

{AdmirorGallery}hand27{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x