Pierwsze zwycięstwo Jedynki Morąg – Uwierzyli w siebie i rozbili gardę Inowrocławia

Doczekaliśmy się pierwszego w III lidze zwycięstwa szczypiornistów Jedynki Morąg. Już w ostatnim spotkaniu w Kęsowie zespół zagrał dużo lepiej niż na początku rozgrywek i choć uległ gospodarzom pozostawił bardzo dobre wrażenie. Tym razem była satysfakcja i z dobrej gry i przede wszystkim ze zwycięstwa nad SPRP Damy Radę Inowrocław 33:25 (14:13)

 

 UKS Jedynka Morąg – SPRP Damy radę Inowrocław 33:25 (14:13)

 UKS Jedynka Morąg: Łukasz Charzyński, i Kacper Grunwald oraz Kamil Kaczówka-5, , Patryk Buluk-5, Patryk Rolka-6, Michał Zieliński-9, Bartosz Bartnicki-1, Mateusz Głodowski-2, Damian Koprowski-1, Karol Kosiński-1, Mateusz Kowalski-2, Maciej Gauden-1.

Zaczęło się niezbyt dobrze od prowadzenia gości 3:0, ale morążanie szybko opanowali nerwy i za chwile doprowadzili do remisu 3:3. Od tego momentu trwała zacięta walka i żadna ze stron nie mogła uzyskać większej przewagi. Wynik oscylował wokół remisu, a dwubramkowe różnice w jedną lub drugą stronę szybko były niwelowane. I taki stan trwał mniej więcej do 50 minuty. Zadecydowała więc lepsza kondycja i większa determinacja w końcówce. Pod tym względem Jedynka zdała egzamin na piątkę. Na finiszu morążanie rozbili gardę Inowrocławia i odnieśli bardzo efektowne zwycięstwo. Na sukces zasłużył cały zespół, wart uwagi jest dobry bilans rzutowy Michała Zielińskiego i Patryka Rolki.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Jedynka Morąg Morąg Piłka ręczna

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x