Półfinał MP Juniorów Młodszych Beach Handball Grudziądz 2020 – Szczypiorniak trzeci

Fot, mks grudziądz facebook
Na Plaży „Deflin Grudziądz” odbył się w czwartek (30 lipca) półfinałowy turniej Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w Piłce Ręcznej Plażowej. W rywalizacji uczestniczyli zawodnicy KS Szczypiorniak Olsztyn, którzy od niedawna trenują letnią odmianę tej dyscypliny. Zajęli trzecie miejsce i zakończyli udział w MP, ale swą postawą nie zawiedli. Jeśli przyłożą się do treningów i bliżej poznają technikę i taktykę gry to w roku powinno być lepiej.

Olsztynianie przegrali z faworytami imprezy: Autoinvest SAS Gdańsk i MKS Delfin REM-BUD Grudziądz po 0:2 i pokonali DAP Toruń 2:1. Po nieszczęśliwie przegranym pierwszym secie (tzw. złota bramka) wygrali dwa kolejne, w tym shoot out (7:0). Turniej wygrali gdańszczanie przed gospodarzami.

KS Szczypiorniak wystąpił w składzie: Szymon Konarzewski, Igor Buśko, Piotr Fabisiak, Krystian Strączek, , Mateusz Trawiński, Kacper Topa, Krystian Jezierski, Filip Kalinowski, Marcin bajko, Damian Materna, Adam Leśniak

W najbliższą sobotę (1 sierpnia) swój turniej półfinałowy w Sierpcu rozegrają juniorzy KS Szczypiorniak. Wystąpi siedem zespołów, z których cztery (łącznie z gospodarzami jako organizatorami imprezy finałowej) uzyskają awans. Szanse są więc dość duże.

Olsztyn piłka ręczna plażowa sport młodzieżowy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x