Puchar Polski już dziś o g. 20 – Najpierw z Wisłą II Płock

Przedstawiając pary Pucharu Polski w piłce ręcznej podaliśmy m. in., że WBS Bank Szczypiorniak zagra w 1/8 finału z Chrobrym Głogów. Olsztynianie nadal mają takie szanse, pod warunkiem, że dziś, w środę o godz. 20 wygrają spotkanie rundy wstępnej z Wisłą II Płock. Mecz odbędzie się w sali LO 5 przy ul. Krasickiego w Olsztynie. Rozpisując pary podano rywala olsztynian jako zdobywcę pucharu W-M ZPR. Ten skrót oznacza reprezentanta Mazowiecko-Warszawskiego Związku Piłki Ręcznej, a nie Warmińsko-Mazurskiego.

 Za pomyłkę przepraszamy, choć przyznacie państwo skrót jest bardzo mylący. Przechodząc do meritum olsztynian czeka nie mniej trudne zadanie. Płocczanie znakomicie radzą sobie w I lidze, to bezpośrednie zaplecze bądź co bądź wielokrotnego mistrza Polski. Ale dla Szczypiorniaka potyczka z takim rywalem (a może poźniej z Chrobrym) to bardzo cenne doświadczenie, które zaprocentuje w rozwoju naszego młodego zespołu.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x