Remis Szczypiorniaka to mały niedosyt – Za dużo kar, za mało sił

Zespół WBS Bank Szczypiorniak nie dysponuje takim potencjałem jak w zeszłym sezonie, dlatego nasze oczekiwania, co do tegorocznych rezultatów w II lidze musimy trochę zweryfikować. To nie znaczy, ze mamy usprawiedliwiać niepowodzenia, kiedy jest duża szansa na zwycięstwo. Tak było w niedziele w spotkaniu na własnym boisku z GKS Żukowo. Remis 25:25 (13:10) nie w pełni nas satysfakcjonuje, tym bardziej, że punkty zdobywa się z dużym trudem. Nadal są problemy ze skompletowaniem składu, nie ma dobrej drugiej linii, w której przymusowo występują zawodnicy grający na co dzień na innych pozycjach.

WBS Bank Szczypiorniak Olsztyn – GKS Żukowo 25:25 (13:10)

WBS Bank Szczypiorniak Olsztyn: Łukasz Zakreta i Mateusz Romejko oraz Maciej Malinowski-0, Tomasz Zaborowski-2,, Krzysztof Kowalski-2, Łukasz Kozakiewicz-4, Rafał Pedynkowski-0, Artur Cudzewicz-3, Sebastian Koledziński-7, Artur Cieciuch-0, Adam Malina-0, Piotr Dzido-7, Marcin Kwiatkowski-0

Po pierwszej części wydawało się, że olsztynianie odniosą pewne zwycięstwo, ale jednak po zmianie stron okazało się, że gra wąską kadrą zawodników przyniosła przykre konsekwencje w końcówce. Rywale w drugiej części spotkania prezentowali się dużo lepiej, ponadto wykorzystali fakt, że Szczypiorniak znacznie częściej grał w osłabieniu (12 minut przy 4 gości). Skończyło się na remisie, który sukcesem na pewno nie jest, ale zawsze to punkt. Musimy mimo wszystko pamiętać, że w olsztyńskiej drużynie następuje zmiana pokoleń i trzeba cierpliwości by młodzi zawodnicy zabrali ligowej rutyny.

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x