Rozogi wśród wybranców Orange – Tak to się można rozwijać!

Rozogi mają powód do dumy – zakwalifikowały się do pierwszej 50 programu Kluby Sportowe Orange. To projekt, który stwarza naprawdę duże możliwości rozwoju. Dlatego UKS działający przy Gimnazjum im. Ks. Jana Twardowskiego przystąpił do swego rodzaju rywalizacji, by znaleźć się wśród wybrańców. I udało się.

– W październiku przygotowaliśmy wszystkie niezbędne dokumenty oraz opracowaliśmy plan rozwoju klubu – mówią trener Jarosław Drózd i menager klubu Kamila Górniak-Stolarczyk. Rywali było wielu, zgłosiło się w sumie 2725 grup z całej Polski. Wymogi formalne spełniło 664 z nich, z których jury wybrało najciekawsze i najbardziej odpowiadające założeniom programu.

Wśród nich jest Uczniowski Klub Sportowy Rozogi działający przy Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Rozogach. W czwartek (26 lutego) odwiedzili nas przedstawiciele Orange. W ramach dwuletniego programu otrzymaliśmy wsparcie w formie sprzętu sportowego i strojów sportowych, wartego ponad 10 tys. zł.

– Bardzo cieszymy się z tego cieszymy i na pewno wykorzystamy to w 100 % – deklarują zawodnicy UKS Rozogi.

Otrzymaliśmy także wsparcie technologiczne w formie tabletu z dostępem do Internetu. Wszyscy zainteresowani będą mogli korzystać ze specjalnych programów szkoleniowych i treningowych, które dostępne są na internetowej platformie. Trenerzy, zawodnicy i kibice mogą zalogować się na platformie http://www.klubysportoweorange.pl/ i śledzić osiągnięcia klubów oraz korzystać z bazy wiedzy

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Piłka ręczna rozogi

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x