Salon Sportu w Ostródzie – Sędziowie: Czapla i Krztoń uchylili rąbka tajemnicy

Fot. salon sportowy facebook
W czwartek (30 lipca) na ostródzkim zamku odbyło się spotkanie z Wojciechem Krztoniem – pierwszoligowym arbitrem piłki nożnej – oraz ze Zbigniewem Czaplą – topowym sędzią piłki ręcznej. Goście odpowiadali na pytania prowadzącego oraz publiczności dotyczące różnych aspektów sędziowskiego fachu. Rozmowie towarzyszyły fragmenty różnych książek sportowych, zahaczające o temat wczorajszego spotkania.

Podczas spotkania wyświetlono nagrania z pytaniami, które zadał zaproszonym gościom pan Marek Dabkus, podczas wywiadu online, udzielonego w ramach tego samego cyklu. Z kolei Wojciech Krztoń i Zbigniew Czapla zadali pytania kolejnym gościom, których oficjalnie ogłoszono. 13 sierpnia o 17:00 na dziedzińcu ostródzkiego zamku gościem Salonu Sportu będzie Sylwester Czereszewski, a 27 sierpnia, także na zamku o 17:00, gośćmi będą znakomici piłkarze ręczni – bramkarz Marcin Prorok oraz znakomity obrotowy naszej reprezentacji Daniel Żółtak. Wstęp na spotkania – podobnie jak wczoraj – jest wolny.

Najciekawsze wypowiedzi z wczorajszego spotkania organizatorzy będą publikować od przyszłego tygodnia na swoim kanale youtube, gdzie można znaleźć m.in. cały wywiad z Markiem Dabkusem.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Olsztyn Ostróda Piłka nożna Piłka ręczna sport powszechny

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x