Smutne pożegnanie Techtransu – Pograli wszyscy, kto zostanie?

W pożegnalnym meczu w I lidze piłkarze ręczni zespołu Wójcik Meble Techtrans Elbląg przegrali w Gdańsku ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego 24:28 (14:16). Los elblążan był przesądzony wcześniej, ale zależało im na zwycięstwie. Zmobilizowali najsilniejszy skład. To paradoks, ale dopiero w ostatniej kolejce udało im się zagrać pełną kadrą zawodników., trener miał do dyspozycji 16 graczy . Nie udało się jednak wygrać. Znów zawiodła skuteczność, tak jak podczas całego sezonu. Co dalej z zespołem? W przyszłym tygodniu ma zebrać się Zarząd klubu, który zadecyduje o najbliższej przyszłości.

SMS ZPRP Gdańsk – Wójcik Meble Techtrans Elbląg 28:24 (16:14)

Wójcik Meble Techtrans Elbląg: Henryk Rycharski, Mateusz Zimakowski , Jacek Krawczyk oraz Leszek Michałów-7, Mateusz Rutkowski-1, Grzegorz Perwenis-3, Kamil Dukszto-4, Damian Spychalski-0, Maciej Dawidowski-0, Robert Długosz-0, Jakub Lipczyński-1, Kamil Grablewski-4, Tomasz Maluchnik-1, Jakub Fonferek-1, Grzegorz Szczepański-1, Maciej Wasilenko-1.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x