Sportowcy i „Szlachetna Paczka” – Od pomysłu do efektu

Olsztyńscy szczypiorniści stanęli na wysokości zadania i wspólnymi siłami zmontowali rewelacyjną paczkę dla jednej z wielodzietnych, potrzebujących olsztyńskich rodzin. Trzy olsztyńskie grupy połączyły siły w tworzeniu SZLACHETNEJ PACZKI. Zawodnicy DBK "Szczypiorniak" Olsztyn grający w II lidze, Warmia Traveland Olsztyn grająca w I lidze oraz Akademia Szczypiorniaka najmłodsi olsztyńscy piłkarze ręczni.

 

Rodzina otrzyma niezapomnianą paczkę tworzoną przez szczypiornistów, ludzi młodych ale jakże przejętych nowym doświadczeniem jakim jest dawać coś od siebie. Zaspokojenie potrzeb rodziny i zakup mebli był dość łatwym elementem. Drużynę Warmii spotkaliśmy na zakupach w sklepie spożywczym Malwa, gdzie starali się wybrać produkty które będą zaspakajały choć częściowo potrzeby rodziny. Nie było to zadanie łatwe, wiedząc iż jest to rodzina wielodzietna każdy z produktów był za każdym razem powielany.

Zawodnicy przyznali iż zakupy na taką rodzinę są kosztownym elementem życia i zapewne mając małe dzieci i samemu wychowywać 5 dzieciaków jest to sportowy wyczyn godny medali.

Pozdrawiamy rodzinę „Szlachetnej Paczki” i zapraszamy na mecze piłki ręcznej w Olsztynie.

{AdmirorGallery}paczka7{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Akademia Szczypiorniak Olsztyn piłka ręcza Szczypiorniak Olsztyn Warmia Olsztyn

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x