Spotkanie w „Salonie Sportu” na dziedzińcu ostródzkiego Zamku – Zbigniew Czapla i Wojciech Krztoń odpowiedzą na trudne pytania

Fot. salon sportu w ostródzie facebook
Już w ten czwartek (30 lipca) o godzinie 17:00 na dziedzińcu ostródzkiego zamku odbędzie się spotkanie w „Salonie Sportu” ze znakomitymi gośćmi: Zbigniewem Czaplą – sędzią piłki ręcznej i prezesem Warmińsko-Mazurskiego Okręgowego Związku Piłki Ręcznej – oraz Wojciechem Krztoniem – pierwszoligowym sędzią piłkarskim. Organizatorem jest Miejska Biblioteka Publiczna w Ostródzie.

Spotkanie jest częścią projektu biblioteki dotowanego przez MKiDN W świetle jupiterów – wielki sport w małej bibliotece”, który przewiduje szeroką promocję literatury sportowej poprzez spotkania z autorami i gwiazdami świata sportu. W rozmowie padną również pytania o pasję i pracę sędziów, a także na temat kontrowersji i interpretacji różnych sytuacji w piłce ręcznej i w futbolu. Będzie więc szansa na lepsze zrozumienie zmagań, które obserwujemy na arenach sportowych i przed telewizorami.

Organizatorzy podadzą także nazwiska kolejnych gości, którzy odwiedzą ostródzki zamek 13 i 27 sierpnia. Wstęp na wydarzenie jest wolny. Uczestnicy proszeni są o zabranie maseczek, gdyż spotkanie odbywa się w szczególnym reżimie sportowym.

Profil wydarzenia na facebook’u: https://www.facebook.com/events/699844903912700/

Zachęcamy do polubienia profili SALON SPORTU na facebook’u i na twitterze. Wama-sport.pl jest partnerem medialnym projektu.

Ostróda sport powszechny

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x