Start II nie miał szans w Szczecinie – Pochwała za walkę

Piłkarki ręczne Startu II Elbląg jechały do Szczecinie przede wszystkim żeby powalczyć o jak najlepszy wynik i zaprezentować grę na I-ligowym poziomie. I w zasadzie to się udało, ale oczywiście nie wystarczyło by pokonać bardzo mocny zespół Pogoni. Porażka na wyjeździe 26:35 (13:18) ujmy nie przynosi, bo elblążanki przez całe spotkanie grały bardzo ambitnie i mimo prowadzenia rywalek ani przez chwilę nie zrezygnowały z walki.

 Pogoń Szczecin – Start II Elbląg 35:26 (18:13)

 Start II Elbląg: Magdalena Kochańska, Elwira Krettke oraz Paulina Djda-0, Adrianna Konefał-5, Marta Karwecka-4, Marta Woronko-5, Agata Szulc-4, Magda Lurka-2, Agnieszka Jesionka-1, Natalia Brojek-3, Joanna Gnidzińska-2

 Porażka dość wysoka, ale wynikała głównie z wielu minut gry elblążanek w osłabieniu. Sędziowie pod tym względem nie oszczędzali Startu, choć kilka kar było zdecydowanie na wyrost. Oczywiście w takich momentach Start tracił dystans i…siły, tym bardziej, że grał w młodzieżowym składzie, bez wzmocnień z kadry pierwszej drużyny.

Trenerka Justyna Stelina zazwyczaj bardzo surowa w ocenach tym razem pochwaliła dziewczyny za ambicję i realizowanie zadań postawionych przed meczem. Sporo było ciekawych akcji w ataku i obronie. Trzeba jednak zdać sobie sprawę, że a tej chwili Pogoń jest zespołem zdecydowanie bardziej doświadczonym i lepszym.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x