Start podjął walke z SPR-em – Przez moment było jak w bajce…

Elblążanki rozpoczęły mecz superligi z wielokrotnym mistrzem Polski z takim animuszem, że wszyscy przecierali ze zdumienia oczy. Po 6 minutach gry było 6:1 dla Startu i zanosiło się na sensację. Trener gości szybko poprosił o czas, padło kilka rzeczowych słów i utytułowane rywalki powoli dochodziły do siebie. Po kwadransie był już remis 10:10 i powoli wracaliśmy do rzeczywistości. Lublinianki uzyskały przewagę i choć Start walczył z ogromną determinacją nie był w stanie dogonić SPR-u. W ostatnim kwadransie nasz zespół opadł z sił, motywacja tez spadła stąd porażka 30:40(17:20), za wysoka, biorąc pod uwagę przebieg gry.

 

Start Elbląg – SPR Lublin 30:40 (17:20)

Start Elbląg: Agnieszka Kordunowska, Ewelina Kędzierska oraz Anna Frąckiewicz-1, Agnieszka Szlija-0, Iveta Matouskova-0, Hanna Sądej-6, Katarzyna Cekała-1, Wioleta Janaczek-6, Monika Aleksandrowicz-4, Edyta Grudka-0, Paulina Wasak-9, Adrianna Konefał-0,Agnieszka Jałoszewska-1, Trener: Grzegorz Gościński

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x