Start przegrał z Politechniką – Kubeł zimnej wody

Zapowiadał się ciężki mecz, bo Politechnika Koszalińska jest zespołem więcej niż solidnym, a ostatnio stoczyła dobry mecz z Łączpolem Gdynia. Ale nikt chyba nie przypuszczał, że Start Elbląg aspirujący w tym sezonie nawet do miejsca na podium  dozna u siebie takiej klęski. Porażka 20:32 (12:15) może jest za wysoka biorąc pod uwagę przebieg spotkania, ale wynik idzie w świat i pierwsze wrażenie jest osłupiające. Co się stało ze Startem? Czy to tylko wypadek przy pracy?

Start Elbląg – Politechnika Koszalińska 20:32 (12:15)
Start Elbląg: Kordunowska, Miecznikowska, Kędzierska – Szott 2, Pełka-Fedak 2, Sądej 1, Dolegało 3, Wolska 3, Dominik, Strzałkowska 2, Szymańska 1, Aleksandrowicz 3, Grudka 3, Ocalewicz
Politechnika Koszalińska: Kwiecień, Shyverska – Szostakowska, Kobylecka 5, Olek, Bilenia 8, Dworaczyk 3, Muchocka 1, Łach, Calużyńska, Chmiel, Szafulska 3, Murawiec, Leśkiewicz 5

Do 20 minuty trwała wyrównana walka nic nie zapowiadało klęski. Przed przerwą Politechnika uzyskała przewagę, ale wszyscy mieli nadzieje na udany finisz. Bo przecież elblążanki nie raz pokazały, że potrafią walczyć. Po zmianie stron rywalki niepodzielnie panowały na boisku a Start z każdą minutą tracił ochotę do gry. Końcówka była żenująca.