Szczypiorniak Ełk wkracza do akcji – To już nie towarzyskie gierki

W najbliższą niedzielę (28 października) o godz. 11 w hali sportowej przy ul. Upalnej w Białymstoku zespół Ełckiego Klubu Sportowego Szczypiorniak zainauguruje rozgrywki III ligi meczem z MOKS Słoneczny Stok. Cieszymy się bardzo, że ełczanie dołączyli do grona ligowców. Przed dłuższy okres uczestniczyli w turniejach towarzyskich, starali się by zainteresować piłką ręczną miejscowych sympatyków i…potencjalnych patronów. Udało się, są na tyle przygotowani by zrealizować swoje zamierzenie –wystapić w rozgrywkach mistrzowskich.

 

W Białymstoku zawodnicy zagrają w koszulkach z logo Starostwa Powiatowego, a sam wyjazd stał się możliwy dzięki wsparciu kilku innych firm i instytucji takich jak Urząd Miasta, Dom Ełcki Morusiewicz, Ter-Bud Ryszarda Górskiego, Zakład Usługowo-Transportowo-Handlowy Błogosław Wisowaty.To wspaniałe , że szczypiorniści znaleźli sojuszników w swym przedsięwzięciu, jesteśmy też przekonani, że swą ambitną grą zjednają wokół siebie kibiców.

Pierwszy mecz to zawsze wielka niewiadoma. W niedawnoo rozegranym sparingu, w tej samej hali co przyjdzie grać w niedzielę, ełczanie odnieśli pewne zwycięstwo. Ale gra o ligowe punkty to zupełnie inna bajka. W każdym razie wszyscy mocno trzymamy kciuki!

{AdmirorGallery}moks26{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x