Terminarze – Warmia, KPR Elbląg i Szczypiorniak wiedza już z kim i kiedy

Fot. Anna Kajat
Jak już informowaliśmy nastąpiła reorganizacja rozgrywek w piłce ręcznej mężczyzn. Powstała nowa I liga centralna skupiająca 14 najlepszych zespołów z poprzedniego sezonu zaplecza superligi. W tym gronie jest OKPR Warmia Energa, a przeciwnicy naprawdę mocni. Z kolei KPR Elbląg i KS Szczypiorniak Olsztyn zagrają w 12-drużynowej grupie A I ligi. I tu zwłaszcza jeśli chodzi o olsztynian rywale są bardziej wymagający niż poprzednio. Prezentujemy terminarze obu ligi. Mecze naprawdę zapowiadają się atrakcyjnie.

I liga centralna

1 kolejka 18/19 września

MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec – SPR GKS Autoinwest Żukowo

KS AZS AWF Biała Podlaska – MKS Grudziądz

Orlen Upstream SRS Przemyśl – KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski

MSPM Siódemka Miedź Huras Legnica – MKS Nielba Wągrowiec

KS Stal Gorzów – KPR Legionowo

MKS Padwa Zamość – OKPR Warmia Energa Olsztyn

MKS Wieluń – Śląsk Wrocław

2 kolejka 25/26 września

SPR GKS Autoinwest Żukowo – Śląsk Wrocław

OKPR Warmia Energa Olsztyn – MKS Wieluń

KPR Legionowo – MKS Padwa Zamość

KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski – MSPM Siódemka Miedź Huras Legnica

MKS Nielba Wągrowiec – KS Stal Gorzów

MKS Grudziądz – Orlen Upstream SRS Przemyśl

MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec – KS AZS AWF Biała Podlaska

3 kolejka 2/3 października

KS AZS AWF Biała Podlaska – SPR GKS Autoinwest Żukowo

Orlen Upstream SRS Przemyśl – MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec

MSPM Siódemka Miedź Huras Legnica – MKS Grudziądz

KS Stal Gorzów – KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski

MKS Padwa Zamość – MKS Nielba Wągrowiec

MKS Wieluń – KPR Legionowo

Śląsk Wrocław – OKPR Warmia Energa Olsztyn

4 kolejka 9/10 października

SPR GKS Autoinwest Żukowo – OKPR Warmia Energa Olsztyn

KPR Legionowo – Śląsk Wrocław

MKS Nielba Wągrowiec – MKS Wieluń

KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski – MKS Padwa Zamość

MKS Grudziądz – Stal Gorzów

MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec – MSPM Siódemka Miedź Huras Legnica

KS AZS AWF Biała Podlaska – Orlen Upstream SRS Przemyśl

5 kolejka 16/17 października

Orlen Upstream SRS Przemyśl – SPR GKS Autoinwest Żukowo

MSPM Siódemka Miedź Huras Legnica – KS AZS AWF Biała Podlaska

Stal Gorzów – MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec

MKS Padwa Zamość – MKS Grudziądz

MKS Wieluń – KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski

Śląsk Wrocław – MKS Nielba Wągrowiec

OKPR Warmia Energa Olsztyn – KPR Legionowo

6 kolejka 23/24 października

SPR GKS Autoinwest Żukowo – KPR Legionowo

MKS Nielba Wągrowiec – OKPR Warmia Energa Olsztyn

KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski – Śląsk Wrocław

MKS Grudziądz – MKS Wieluń

MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec – MKS Padwa Zamość

KS AZS AWF Biała Podlaska – Stal Gorzów

Orlen Upstream SRS Przemyśl – MSPM Siódemka Miedź Huras Legnica

7 kolejka 30 października

MSPM Siódemka Miedź Huras Legnica – SPR GKS Autoinwest Żukowo

Stal Gorzów – Orlen Upstream SRS Przemyśl

MKS Padwa Zamość -KS AZS AWF Biała Podlaska

MKS Wieluń – MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec

Śląsk Wrocław – MKS Grudziądz

OKPR Warmia Energa Olsztyn – KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski

KPR Legionowo – MKS Nielba Wągrowiec

8 kolejka 13/14 listopada

SPR GKS Autoinwest Żukowo – MKS Nielba Wągrowiec

KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski – KPR Legionowo

MKS Grudziądz – OKPR Warmia Energa Olsztyn

MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec – Śląsk Wrocław

KS AZS AWF Biała Podlaska – MKS Wieluń

Orlen Upstream SRS Przemyśl – MKS Padwa Zamość

MSPM Siódemka Miedź Huras Legnica – Stal Gorzów

9 kolejka 20/21 listopada

Stal Gorzów – SPR GKS Autoinwest Żukowo

MKS Padwa Zamość – MSPM Siódemka Miedź Huras Legnica

MKS Wieluń – Orlen Upstream SRS Przemyśl

Śląsk Wrocław – KS AZS AWF Biała Podlaska

OKPR Warmia Energa Olsztyn – MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec

KPR Legionowo – MKS Grudziądz

MKS Nielba Wągrowiec – KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski

10 kolejka 27/28 listopada

SPR GKS Autoinwest Żukowo – KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski

MKS Grudziądz – MKS Nielba Wagrowiec

MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec – KPR Legionowo

KS AZS AWF Biała Podlaska – OKPR Warmia Energa Olsztyn

Orlen Upstream SRS Przemyśl – Śląsk Wrocław

MSPM Siódemka Miedź Huras Legnica – MKS Wieluń

Stal Gorzów – MKS Padwa Zamość

11 kolejka 4/5 grudnia

MKS Padwa Zamość – SPR GKS Autoinwest Żukowo

MKS Wieluń – Stal Gorzów

Śląsk Wrocław – MSPM Siódemka Miedź Huras Legnica

OKPR Warmia Energa Olsztyn – Orlen Upstream SRS Przemyśl

KPR Legionowo – KS AZS AWF Biała Podlaska

MKS Nielba Wagrowiec – MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec

KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski – MKS Grudziądz

12 kolejka 11/12 grudnia

SPR GKS Autoinwest Żukowo – MKS Grudziądz

MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec – KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski

KS AZS AWF Biała Podlaska – MKS Nielba Wagrowiec

Orlen Upstream SRS Przemyśl – KPR Legionowo

MSPM Siódemka Miedź Huras Legnica – OKPR Warmia Energa Olsztyn

Stal Gorzów – Śląsk Wrocław

MKS Padwa Zamość – MKS Wieluń

13 kolejka 22/23 stycznia

MKS Wieluń – SPR GKS Autoinwest Żukowo

Śląsk Wrocław – MKS Padwa Zamość

OKPR Warmia Energa Olsztyn – Stal Gorzów –

KPR Legionowo – MSPM Siódemka Miedź Huras Legnica

MKS Nielba Wagrowiec – Orlen Upstream SRS Przemyśl

KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski – KS AZS AWF Biała Podlaska

MKS Grudziądz – MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec

Fot. Aleksandra Wilczak (ilustracja)

I liga (grupa A)

1 kolejka 18/19 września

SMS ZPRP I Kwidzyn – SMS ZPRP II Kwidzyn

SMS ZPRP II Płock – KPR Gryfino

KS Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna – MKS MazurSierpc

USAR Kwidzyn – SKF KPR Sparta Oborniki

KS Szczypiorniak Olsztyn – KPR Elbląg

KS Tytani Wejherowo – KSPR Gwardia Koszalin

2 kolejka 25/26 września

SMS ZPRP II Kwidzyn – KSPR Gwardia Koszalin

KPR Elbląg – KS Tytani Wejherowo

SKF KPR Sparta Oborniki – KS Szczypiorniak Olsztyn

MKS Mazur Sierpc – USAR Kwidzyn

KPR Gryfino – KS Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna

SMS ZPRP I Kwidzyn – SMS ZPRP II Płock

3 kolejka 2/3 października

SMS ZPRP II Płock – SMS ZPRP II Kwidzyn

KS Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna – SMS ZPRP I Kwidzyn

USAR Kwidzyn – KPR Gryfino

KS Szczypiorniak Olsztyn – MKS Mazur Sierpc

KS Tytani Wejherowo – SKF KPR Sparta Oborniki

KSPR Gwardia Koszalin – KPR Elbląg

4 kolejka 16/17 października

SMS ZPRP II Kwidzyn – KPR Elbląg

SKF KPR Sparta Oborniki- KSPR Gwardia Koszalin

MKS Mazur Sierpc – KS Tytani Wejherowo

KPR Gryfino – KS Szczypiorniak Olsztyn

SMS ZPRP I Kwidzyn – USAR Kwidzyn

SMS ZPRP II Płock – KS Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna

5 kolejka 23/24 października

KS Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna – SMS ZPRP II Kwidzyn

USAR Kwidzyn – SMS ZPRP II Płock

KS Szczypiorniak Olsztyn – SMS ZPRP I Kwidzyn

KS Tytani Wejherowo – KPR Gryfino

KSPR Gwardia Koszalin – MKS Mazur Sierpc

KPR Elbląg – SKF KPR Sparta Oborniki

6 kolejka 30 października

SMS ZPRP II Kwidzyn – SKF KPR Sparta Oborniki

MKS Mazur Sierpc – KPR Elbląg

KPR Gryfino – KSPR Gwardia Koszalin

SMS ZPRP I Kwidzyn – KS Tytani Wejherowo

SMS ZPRP II Płock- KS Szczypiorniak Olsztyn

KS Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna – USAR Kwidzyn

7 kolejka 13/14 listopada

USAR Kwidzyn – SMS ZPRP II Kwidzyn

KS Szczypiorniak Olsztyn – KS Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna

KS Tytani Wejherowo – SMS ZPRP II Płock

KSPR Gwardia Koszalin – SMS ZPRP I Kwidzyn

KPR Elbląg – KPR Gryfino

SKF KPR Sparta Oborniki – MKS Mazur Sierpc

8 kolejka 20/21 listopada

SMS ZPRP II Kwidzyn – MKS Mazur Sierpc

KPR Gryfino – SKF KPR Sparta Oborniki

SMS ZPRP I Kwidzyn – KPR Elbląg

SMS ZPRP II Płock – KSPR Gwardia Koszalin

KS Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna – KS Tytani Wejherowo

USAR Kwidzyn – KS Szczypiorniak Olsztyn

9 kolejka 27/28 listopada

KS Szczypiorniak Olsztyn – SMS ZPRP II Kwidzyn

KS Tytani Wejherowo- USAR Kwidzyn

KSPR Gwardia Koszalin – KS Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna

KPR Elbląg – SMS ZPRP II Płock

SKF KPR Sparta Oborniki – SMS ZPRP I Kwidzyn

MKS Mazur Sierpc – KPR Gryfino

10 kolejka 4/5 grudnia

SMS ZPRP II Kwidzyn – KPR Gryfino

SMS ZPRP I Kwidzyn – MKS Mazur Sierpc

SMS ZPRP II Płock – SKF KPR Sparta Oborniki

KS Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna – KPR Elbląg

USAR Kwidzyn – KSPR Gwardia Koszalin

KS Szczypiorniak Olsztyn – Tytani Wejherowo

11 kolejka 11/12 grudnia

KS Tytani Wejherowo – SMS ZPRP II Kwidzyn

KSPR Gwardia Koszalin – KS Szczypiorniak Olsztyn

KPR Elbląg – USAR Kwidzyn

SKF KPR Sparta Oborniki – KS Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna

MKS Mazur Sierpc – SMS ZPRP II Płock

KPR Gryfino – SMS ZPRP I Kwidzyn

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Elbląg Olsztyn Piłka ręczna sport seniorski

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x