Truso wygrywa w Kęsowie – Rośnie nowe pokolenie…

Udany pierwszy  dzień ogólnopolskiego turnieju młodziczek w Kęsowie  zapisały na swoim koncie piłkarski ręczne Truso Elbląg - podopieczne trenera Jerzego Ringwelskiego. Nasze zawodniczki rocznik 1998)  na inaugurację pokonały drużynę z Ryjewa 17:12. W kolejnym spotkaniu zrewanżowały się za porażkę z ubiegłego roku (przyp. autora -przegrana 9:12) i w podobnym wymiarze ale na swoją korzyść (wynikiem 12:8) rozstrzygnęły spotkanie z zespołem z Sadlinek

Udany pierwszy  dzień ogólnopolskiego turnieju młodziczek w Kęsowie  zapisały na swoim koncie piłkarski ręczne Truso Elbląg – podopieczne trenera Jerzego Ringwelskiego. Nasze zawodniczki rocznik 1998)  na inaugurację pokonały drużynę z Ryjewa 17:12. W kolejnym spotkaniu zrewanżowały się za porażkę z ubiegłego roku (przyp. autora -przegrana 9:12) i w podobnym wymiarze ale na swoją korzyść (wynikiem 12:8) rozstrzygnęły spotkanie z zespołem z Sadlinek

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x