VIII Warmiński Festiwal Olsztyn 2012 – Nagrody pojechały do Ciechanowa i Kwidzyna

Za nami VIII Warmińskiego Festiwalu Piłki Ręcznej juniorów młodszych i młodzików pod patronatem Prezydenta Olsztyna. Organizatorem imprezy był UKS Szczypiorniak Olsztyn, który od dawna utrzymuje ożywione kontakty z wieloma młodzieżowymi klubami w Polsce. Grali chłopcy z takich ośrodków jak Kwidzyn, Ciechanów, Kartuzy, Trójmiasto, zjawiły się też sekcje z województwa warmińsko-mazurskiego. W kategorii młodzików zwyciężył Ciechanów przed Kwidzynem i Morągiem, w grupie juniorów młodszych najlepsi okazali sie zawodnicy Kwidzyna przed Pomorzem i Szczypiorniakiem Olsztyn.

 

Wyniki

Junior młodszy (1996/97)

.Grupa A

1.UKS „Szczypiorniak” Olsztyn

2.GKS „Cartusia” Kartuzy  

3.MUKS Omega Mrągowo

4.UKS „Szczypiorniak” Olsztyn 94/95 – PK

Grupa B

1.Gimnazjum Nr 7 Olsztyn

2 MKS Grudziądz

3 kadra woj. pomorskiego

4.MTS Kwidzyn

piątek – 7.09.2012 r sala sportowa ZSO Nr 7 – ul. Krasickiego 2

 A: UKS „Szczypiorniak” Olsztyn – GKS „Cartusia” Kartuzy  19:18

 B: Gimnazjum Nr 7 Olsztyn – MKS Grudziądz 12:16

 A: MUKS Omega Mrągowo – UKS „Szczypiorniak” Olsztyn 94/95 (PK) 10:27

 B: kadra woj. pomorskiego – MTS Kwidzyn 18:23

sobota – 8.09.2012 r sala sportowa ZSO Nr 7 – ul. Krasickiego 2

 A: UKS „Szczypiorniak” Olsztyn – MUKS Omega Mrągowo  30:10

 B: Gimnazjum Nr 7 Olsztyn – kadra woj. pomorskiego  15:24

  A: GKS „Cartusia” Kartuzy – UKS „Szczypiorniak” Olsztyn 94/95 (PK)  15:19

 B: MKS Grudziądz –   MTS Kwidzyn  13:26

 A: UKS „Szczypiorniak” Olsztyn – UKS „Szczypiorniak” Olsztyn 94/95 (PK)  21:16

 B: Gimnazjum Nr 7 Olsztyn – MTS Kwidzyn  7:26

A: GKS „Cartusia” Kartuzy – MUKS Omega Mrągowo  21:17

B: MKS Grudziądz –   kadra woj. pomorskiego 17:20

Tabela grupy A

1 UKS Szczypiorniak Olsztyn 2  4  49:28

2 GKS Cartusia Kartuzy  2  2  39:36

3 MUKS Omega Mrągowo  2  0  27:51

4 UKS Szczypiorniak Olsztyn 94/95 – PK

Tabela grupy B

1 MTS Kwidzyn  3  6  75:38

2 kadra woj. pomorskiego  3  4  62:55

3 MKS Grudziądz  3  2  46:58

4 Gimnzjum nr 7 Olsztyn  3  0  34:66

półfinały

strefa 5-8

MUKS Omega Mrągowo – Gimnazjum nr 7 Olsztyn 14:23

MKS Grudziądz – UKS Szczypiorniak Olsztyn 94/95  13:24

strefa 1-4

UKS Szczypiorniak Osztyn – kadra woj. pomorskiego  20:24

MTS Kwidzyn – Cartusia GKS Kartuzy  23:19

niedziela – 9.09.2012 r sala sportowa ZSO Nr 7 – ul. Krasickiego 2

o 7 miejsce: MUKS Omega Mrągowo – UKS Szczypiorniak 94 (PK) 19:29

o 5 miejsce: Gimnazjum nr 7 Olsztyn – MKS Grudziądz 19:20

o 3 miejsce: UKS Szczypiorniak Olsztyn – GKS Cartusia Kartuzy 21:19

o 1 miejsce: MTS Kwidzyn – kadra woj. pomorskiego 27:17

Kolejność i najlepsi w zespołach

1 MTS Kwidzyn (Bartosz Grycman)

2 kadra woj. pomorskiego (Dominik Łukaszewicz)

3 UKS Szczypiorniak Olsztyn (Wiktor Żochowski)

4 GKS Cartusia kartuzy (Piotr Wenta)

5 MKS Grudziądz (Dawid Gryszan)

6 Gimnazjum nr 7 Olsztyn (Wojciech Golks)

7 MUKS Omega Mrągowo

………………………………………………..

UKS Sczypiorniak 95/95 – poza konkursem (Marcin Wójcik)

Wyróżnienia indywidualne

Najlepszy snajper: Kamil Nawrocki (Kwidzyn)

Najlepszy bramkarz: Jarosław Kostrzewa (Pomorze)

Najwszechstronniejszy zawodnik: Aleksander Kondracki (UKS Szczypiorniak Olsztyn)

{AdmirorGallery}12.09.07-lov{/AdmirorGallery}

Młodzik (1998/99)

Grupa A

1.UKS „Szczypiorniak” Olsztyn

2.MUKS „Omega” Mrągowo

3.UKS Jedynka Morąg        

4. UKS „Nike” Ciechanów

Grupa A

1.Gimnazjum Nr 7 Olsztyn

2.UKS Dwójeczka Ostróda

3 MOSiR Kętrzyn

4.MTS Kwidzyn

Składy zespołów z Warmii i Mazur

Omega Mrągowo

Arkadiusz Koślak, Krystian Ciarkowski, Szymon Łukasiak, Przemysław Masak, Daniel Bałdyga, Bartłomiej Eźlakowski, Artur Motyka, Jakub Piotrowski, Konrad Krukowski, Jan Starczewski, Karol Daciuk, Przemysław Babkiewicz, Aleksander Wieleba, Karol Moroz.

MOSiR Kętrzyn

Maciej Gryczka, Damian Nowicki, Kamil Wielgus, Maciej Siewruk, Wojciech Kowszuk, Mikołaj Kowszuk, Wojciech Malicki, Dominik Pałasz Jakub Łojko, Wojciech Nikończuk.

Jedynka Morąg

Kacper Grunwald, Marcin Kajak, Mateusz Sałak, Damian Łukasiak, Patryk Buluk, Karol Kosiński, Janusz Bartnicki, Daniel Nalikowski, Maciej Gauden, Szymon Szaniawski, Damian Koprowski, Mateusz Rodźko, Karok Cheński, Radosław Kowalski.

Szczypiorniak Olsztyn

Jakun Niechaj, Mateusz Rzepski, Tomasz Pasymowski, Kacper Saraczyn, Alan Ławrynowicz, Norbert Rykaczewski, Dawid Ambrost, Maciej Wieszeń, Dawid Siemianowski, Konrad Konarzewski, Bartosz Tomasiuk, Tomasz Dębek, Jakub Olewiński, Mateusz Matejko

Dwójka Ostróda

Damian Witus, Łukasz Chronik, Bartłomiej Pawłasek, Dawid Krauzewicz, Tymoteusz Wróbel, Kacper Kapuściński, Marcin Zagrajek, Przemysław Olszewik, Wojciech Michalski, Adrian Witkowski, Oskar Goszczyński, Marcin Korzeniewski, Adrian Bieliński, Sebastian Głowacki, Marcin Desput, Krystian Radzimiński, Bartosz Kozłowski, Dominika Rogala

Gimnazjum 7 Olsztyn

Jakub Dąbrowski, Aleksander Ropiak, Michał Puchejda, Dawid Krupiński, Adam Miłek, Dawid Łukaszewicz, Adrian Bezlapowicz, Konrad Buko, Mateusz Grzelak, Norbert Piórkowski, Szymon Roman, Jakub Chrzanowski, Jakub Zych, Karol Żukowski.

piątek – 7.09.2012 r sala sportowa ZSO Nr 4 – ul. Turowskiego 3

A:Gimnazjum Nr 7 Olsztyn – UKS Dwójeczka Ostróda 14:21

B: UKS „Nike” Ciechanów – MUKS „Omega” Mrągowo 29:24

A: MOSiR Kętrzyn –  MTS Kwidzyn 5:29

B: UKS „Szczypiorniak” Olsztyn – UKS Jedynka Morąg  15:15

sobota – 8.09.2012 r sala sportowa ZSO Nr 4 – ul. Turowskiego 3

A: Gimnazjum Nr 7 Olsztyn – MOSiR Kętrzyn 11:8

B: UKS „Nike” Ciechanów – UKS Jedynka Morąg 26:14

A: MOSiR Kętrzyn – UKS Dwójeczka Ostróda 17:20

B: UKS „Szczypiorniak” Olsztyn – MUKS „Omega” Mrągowo 14:18

A:Gimnazjum Nr 7 Olsztyn – MTS Kwidzyn 2:27

B:UKS Jedynka Morąg – MUKS „Omega” Mrągowo 28:12

A: UKS Dwójeczka Ostróda – MTS Kwidzyn 11:28

B: UKS „Szczypiorniak” Olsztyn – UKS „Nike” Ciechanów 8:29

Tabela grupy A

1 MTS Kwidzyn  3  6  84:18

2 UKS Dwójeczka Ostróda 3  4  52:59

3 Gimnazjum nr 7  3  2  27:26

4 MOSiR Kętrzyn  3  0  30:60

Tabela grupy B

1 UKS Nike Ciechanów  3  6  84:48

2 UKS Jedynka Morąg  3  3  57:53

3 MUKS Omega Mrągowo  3  2  54:71

4 UKS Szczypiorniak Olsztyn  3  1  37:61

półfinały

strefa 5-8

MOSiR Ketrzyn-  MUKS Omega Mrągowo 13:28

UKS Szczypiorniak Olsztyn – Gimnazjum nr 7  32:10

strefa 1-4

MTS Kwidzyn – UKS jedynka Morąg 30:19

UKS Nike Ciechanów – UKS Dwójeczka Ostróda 35:7

niedziela – 9.09.2012 r sala sportowa ZSO Nr 4 – ul. Turowskiego 3

o 7 miejsce: MOSiR Kętrzyn – Gimnazjun nr 7 Olsztyn 22:12

o 5 miejsce: MUKS Omega Mrągowo – UKS Szczypiorniak Olsztyn  22:19

o 3 miejsce: UKS Jedynka Morąg – UKS Dwójka Ostróda 26:6

o 1 miejsce: MKS Kwidzyn – UKS Nike Ciechanów 15:34

Kolejność i najlepsi w zespołach:

1 UKS Nike Ciechanów (Krzysztof Ruszkowski)

2 MKS Kwidzyn (Waldemar Zadrożny)

3 UKS Jedynka Morąg (Damian Łukasiak)

4 UKS Dwójka Ostróda (Damian Witus)

5 MUKS Omega Mrągowo (Jan Starczewski)

6 UKS Szczypiorniak Olsztyn (Kacper Saraczyn)

7 MOSiR Ketrzyn (Wojciech Kowszuk)

8 Gimnazjum nr 7 Olsztyn (Konrad Buko)

Wyróżnienia indywidualne

Najlepszy snajper: Karl Bozynkowski (Kwidzyn)

Najlepszy bramkarz: Kacper Grunwald (Morąg)

Najwszechstronniejszy zawodnik:  Artur Bukowski (Ciechanów)

{AdmirorGallery}12.09.07-loviii{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x