W Elblągu towarzysko i kontrolnie – Po przerwie Warmia odskoczyła…

W rozegranym w Elblągu towarzyskim meczu piłkarzy ręcznych miejscowy zespół Wójcik Meble Techtrans (I liga) przegrał z występującą w superlidze Warmią AndersGroup Społem Olsztyn 19:29 (12:14). Obie drużyny przygotowują się do sezonu. Wprawdzie są jeszcze w początkowym okresie pracy treningowej, ale raz w tygodniu rozgrywają spotkania kontrolne. Przewaga faworytów, zwłaszcza po przerwie była bezdyskusyjna.

 

Wójcik Meble Techtrans Elbląg – Warmia AndersGroup Społem Olsztyn 19:29 (12:14)

Wójcik Meble Techtrans Elbląg: Henryk Rycharski, Mateusz Zimakowski oraz Leszek Michałów-4, Grzegorz Perwenis-1, Kamil Dukszto-1, Maciej Borsukowicz-3, Michał Gryz-0, Maciej Dawidowski-0, Tomasz Kwiatkowski-2, Maciej Wasilenko-1, Tomasz Maluchnik-2, Jacek Krawczyk-0, Jakub Fonferek-0, Grzegorz Szczepański-2, Krzysztof Klosowski-2

Warmia AndresGroup Społem Olsztyn: Sebastian Sokołowski, Wojciech Boniecki oraz  Paweł Ćwikliński-5, Damian Moszczyński-3, Mateusz Jankowski-3, Mariusz Gujski-2, Bartosz Wuszter-3, Tomasz Garbacewicz-3, Mateusz Kopyciński-1, Michał Bartczak-2, Sebastian Rumniak-1, Dominik Płócienniczak-2, Michał Krawczyk-2, Marcin Malewski-2

 W zespole Warmii zabrakło ostatnich nabytków: Kazimierza Kotlińskiego i Daniela Żółtaka, którzy niedawno podpisali kontrakty i pojechali załatwiać jeszcze sprawy osobiste, ale i bez nich faworyci poradzili sobie dość łatwo. Zwłaszcza po przerwie przewaga olsztynian była zdecydowana. Pozwolili rywalom na zdobycie zaledwie 7 bramek. Bardziej wyrównany skład i większe indywidualności przesądziły sprawę. Trener Zbigniew Tłuczyński dał pograć wszystkim, stąd prawie trzydzieści bramek rozłożyło się na wielu zawodników.

W Techtransie nieoczekiwanie zadebiutował Krzysztof Kłosowski, wychowanek Warmii, który przez kilka sezonów grał w ekstraklasie m. in. Warszawiance, Chrobrym Głogów i oczywiście w olsztyńskiej drużynie. Na początku spotkania elblążanie nawiązali walkę, ale kosztowało to ich sporo sił i w końcówce nie dotrzymali już kroku Warmii.

 Przebieg meczu: 0:1 (1 min), 5:5 (13 min), 9:9 (21 min), 12:14 (30 min), 13:17 (38 min), 16:22 (47 min), 16:26 (54 min) 19:29 (60 min)

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x