W Gryfinie Szczypiorniak bez szans – Może uda się w Koszalinie?

Premierę II-ligową piłkarze ręczni WBS Banka Szczypiorniak mają wyjątkowo trudno. Ze względów oszczędnościowych wybrali się od razu na dwa mecze w na północny zachód. Najpierw trafili do Gryfina, gdzie zmierzyli się ze spadkowiczem z I ligi Energetykiem i przegrali to spotkanie wysoko 21:33(7:18). Może uda się w niedzielę. O g. 15 olsztynianie spotkają się w Koszalinie z Gwardią. Ale to też mocny przeciwnik.

Wracając do potyczki w Gryfinie o wysokiej przegranej zadecydowała pierwsza część meczu, gdzie olsztynianie byli wyjątkowo nieskuteczni. Co gorsza ciągle nadziewali się na kontry gospodarzy, a ci punktowali bezlitośnie. Jedenaście bramek przewagi Energetyka wróżyło pogrom Szczypiorniaka, na szczęście po przerwie goście zagrali dużo lepiej a usatysfakcjonowani przewagą miejscowi nie grali już z takim zębem.
W sumie mecz bez większych emocji, według spodziewanego scenariusza.

WBS Bank Szczypiorniak: Łukasz Zakreta, Maciej Koledziński, Arkadiusz Dudek oraz Paweł Eichler-1, Maciej Malinowski-2, Bartosz Idzikowski-1, Marcin Sajkowski-1, Dawid Batyra-2, Sebastian Koledziński-1, Łukasz Sypniewski-2, Piotr Deptuła-2, Piotr Dzido-2, Pawel Deptuła-6, Tomasz Zaborowski-o

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x