W III lidze Czarni nie dali rady Dąbrowie – Młodzieży zabrakło doświadczenia

Inauguracja rozgrywek III ligi piłki ręcznej w Olecku pod względem sportowym nie wypadła najlepiej. Zespół Czarnych (LO Granit) nie sprostał bardziej doświadczonym rywalom z Dąbrowy Białostockiej i przegrał dość wysoko 22:40 (12:16). Był to drugi mecz młodzieży oleckiej w rozgrywkach. W pierwszym wyjazdowym Czarni przegrali na wyjeździe z Siemiatyczami 23:38. Zaczęło się nieźle – od bramki zdobytej przez najlepszego snajpera Jakuba Surażyńskiego, ale były to miłe złego początki.

 

Czarni Olecko – Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 22:40 (12:16)

Czarni Olecko (LO Granit): Przemysław Omilian (bramkarz), Tomasz Bokuniewicz (bramkarz), Krystian Szyłak, Rafał Topolski-6, Hubert Dłużniewski, Dominik Jeleniewicz-2, Alan Rytwiński, Kamil Warsewicz, Tomasz Kozłowski-5, Jacek Kołodziejski-2, Damian Adamski-1, Jakub Surażyński-8

Do przerwy podopieczni Marka Strzyżewskiego trzymali się dzielnie, przegrywali różnicą czterech bramek. Po zmianie stron siła fizyczna i większe doświadczenie przeciwników wzięły górę. Ich przewaga rosła z każda minutą – skończyło przegrana różnicą 18 bramek. Zawodnicy Granitu musza przyzwyczaić się do ligowych wymagań, ale to przyjdzie z czasem.

{AdmirorGallery}granit19{/AdmirorGallery}

Fot. strona czarni Olecko

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x