W III lidze Ełk czeka na Dąbrowę – Między nami Szczypiorniakami

W najbliższą niedzielę (25 listopada) o godz. 16:00 Ełcki Klub Sportowy "Szczypiorniak" rozegra mecz III ligi piłki ręcznej mężczyzn z KS "Szczypiorniak" Dąbrowa Białostocka. Mamy nadzieję, że atut grania u siebie przyniesie, ełckiemu Szczypiorniakowi kolejne punkty. Nie będzie to jednak łatwe, bo rywal jest mocny i wymagający. Przypomnijmy, że niedzielni przeciwnicy ełczan pokonali w minionej kolejce MKS Czarnych Olecko 40:22. Zapraszamy wszystkich do hali widowiskowo-sportowej przy ul. Kolbego Gorący doping na pewno się przyda. Kibice to tak jak dodatkowy zawodnik.

 

W udział piłkarzy ręcznych w rozgrywkach III ligi zaangażowało się wiele osób i firm, które widzą perspektywy rozwoju tej dyscypliny w mieście. Gra na tym poziomie jest możliwa dzięki wsparciu finansowemu firm: Dom Ełcki Morusiewicz, Ter – Bud Ryszarda Górskiego. Nieocenioną pomoc zaoferowały też Zakład Usługowo Transportowo Handlowy Błogosław Wisowaty i Urząd Miasta w Ełku.

Tydzień później 01 grudnia 2012 roku o godzinie 17:00 zostanie rozegrany kolejny mecz z Towarzystwem Sportowym Siemiatycze

{AdmirorGallery}szczypio22{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x