W Morągu Jedynka przegrała z Truso I Elbląg 24:25 – Gospodarze nie dogonili…

W zaległym meczu ligi wojewódzkiej juniorów młodszych piłkarze ręczni UKS Jedynka Morąg przegrali we własnej hali z MKS Truso I Elbląg 24:25 (10:11). Było to spotkanie II kolejki, bardzo zacięte. Po początkowym prowadzeniu gospodarzy, inicjatywę przejęli elblążanie, ale ich przewaga była nieznaczna. Morążanie w końcówce doprowadzili do remisu, ale kropkę nad „i” postawili goście.

UKS Jedynka Elbląg – MKS Truso I Elbląg 24:25 (10:11)

UKS Jedynka Morąg: Łukasz Przybyliński, Janusz Bartnicki, Mateusz Sałak, Mateusz Rodźko-1 , Damian Koprowski-1 , Patryk Buluk 7, Kacper Kieszkowski-6, Karol Kosiński-5, Szymon Szaniawski-1, Michał Przybysz-3

MKS Truso I Elbląg: Sylwester Wiśniewski, Sebastian Pęzik, Załuski Adam-7, Rożentalski Wojciech-9, Kłódka Norbert-3, Brzeziński Bartłomiej, Cyrson Dawid-1, Ruciński Piotr , Siebuła Dawid, Sarzak Kacper, Lachowicz Bartłomiej-5.

Morążanie objęli prowadzenie 5:2, ale ni trwało to długo. Goście weszli w meczowy rytm , szybko odrobili straty i zaczęli dyktować warunki. Przewaga wahała się od jednej do trzech bramek i tak było prawie do końca. Gospodarze zdobyli się w ostatnich minutach na zryw. Doprowadzili w 57 minucie do remisu 24:24, ale na minutę przed syreną elblążanie zdobyli bramkę, jak się okazało ustaliła ona wynik. Kolejny niezły mecz morążan z nieszczęśliwym zakończeniem