W Olecku wszyscy bili brawo – Koncert „Gacków” po przerwie

Znakomicie zainaugurowali rewanżową rundę rozgrywek III ligi szczypiorniści Czarnych Olecko. W pierwszej kolejce wygrali z TS-em Siemiatycze 32:21 (13:11). Po pierwszej w miarę wyrównanej połowie po przerwie nastąpił znakomity okres gry gospodarzy, którzy błyskawicznie zyskiwali przewagę. Świetnej grze popularnych „Gacków” towarzyszyły brawa publiczności. Czarni do końca „trzymali: poziom i rywale z utęsknieniem czekali na końcowy gwizdek. Jedenaście bramek różnicy to też znakomity wynik, biorąc pod uwagę miejsca zespołów w tabeli po pierwszej rundzie.

 

Czarni (LO Granit) Olecko – TS MOSiR Siemiatycze 32:21 (13:11)

Czarni Olecko : Przemysław Omilian (bramkarz) – Waldemar Mikuczonis – 6, Dominik Barszczewski – 5, Jacek Kołodziejski – 5., Dominik Jeleniewicz – 3, Jakub Surażyński – 3, Michał Deptuła – 2, Tomasz Kozłowski – 2, Andrzej Miklaszewicz – 2, Marek Rynkiewicz – 1 Marek Rynkiewicz, Robert Kojszczyk, Hubert Dłużniewski, Damian Adamski.

Retusze w składzie „zrobiły” swoje. W pierwszej części drużyna jeszcze „nie zatrybiła”, ale po przerwie, gdy zawodnicy rozumieli się coraz lepiej okazało się, że Czarnych stać naprawdę na wiele. Rozbili w pył groźnego przeciwnika i w następnych spotkaniach można się spodziewać przyjemnych niespodzianek. Nic nie ujmując Czarnym z poprzedniej rundy, potrzeba było drużynie większego doświadczenia. Kilka indywidualności odmieniło zespół. Czekamy na potwierdzenie klasy.

Tabela

1 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 4  8  137-101

2 EKS Szczypiorniak Ełk 4  6  129-99

3 TS MOSIR Siemiatycze 5  4  156-142

4 MLKS Czarni Olecko 5  4  115-157

5 MOKS Słoneczny Stok Białystok 4  0 93-141

Fot.iolecko

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x