W Warmii czas trudnych rozmów – Odchodzą: Kryszeń, Idzikowski, Wojciechowski Kempiński, Jankowski.

Po bardzo dobrym sezonie ligowym zespół Warmi Traveland znalazł się paradoksalnie w trudnej sytuacji. Sytuacja finansowa klubu nie jest łatwa, natomiast zawodnicy pokazali się z jak najlepszej strony i bogatsi z pewnością zarzucą na nich sieci. Wszystko wskazuje na to ,że w drużynie zabraknie: Aleksandra Kryszenia, Radosława Jankowskiego, Bartosza Idzikowskiego, Adriana Wojciechowskiego i Oskara Kempińskiego.

Dwaj pierwsi okazali się czołowymi snajperami rozgrywek i ich odejście z całą pewnością osłabi siłę ofensywną. Trzeba przyznać, że z Olsztynem niewiele ich łączy i już w trakcie sezonu można było spodziewać się takich decyzji. Propozycję. Kryszeniowi złożył prawdoopodobnie MMTS Kwidzyn

Wszystko wskazuje na to, że Adrian Wojciechowski i Bartosz Idzikowski zasilą drużynę KS Szczypiorniak. Konstanty Targoński poważnie myśli o awansie do I ligi i montuje seniorski skład, który sprosta wyzwaniu.

Oskar Kempiński kończy studia i ma zamiar wyjechać z Olsztyna.

Oczywiście Warmia ma na oku kilku zawodników, którzy są w kręgu zainteresowań, ale na razie trwają wstępne rozmowy i do podpisania kontraktów jeszcze daleka droga.

{AdmirorGallery}odchodza6{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Aleksander Kryszeń Olsztyn Piłka ręczna Radosław Jankowski Warmia Olsztyn

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x