Warmia AndersGroup Społem Olsztyn – Pracowite dni

Niebawem inauguracja rozgrywek superligi piłkarzy ręcznych a nasz jedyny olsztyński reprezentant w tej lukratywnej rywalizacji ma pracowite dni. Już w środę o godz. 18 w Ornecie podopieczni trenera Aleksandra Malinowskiego zmierza się w towarzyskiej potyczce z Techtransem Elbląg. Będzie okazja obejrzeć piłkę ręczna w najlepszym wydaniu, również dobry moment by pogratulować części drużyny zdobycia Mistrzostwa Polski na plaży. Od kilku dni zespół funkcjonuje pod inną nazwą – Warmia AndersGroup Społem Olsztyn. Takie są wymogi układu sponsorskiego i taka forma obowiązywać będzie w sezonie ligowym 2010/11.

W czwartek o godz. 13 szczypiorniści będą gośćmi Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Jacka Protasa. To tradycyjne spotkanie przed sezonem, które jest dowodem wymiernej pomocy samorządu wojewódzkiego, a z drugiej strony promocji naszego regionu przez sportowców najwyższej klasy.

2 września o g. 18 odbędzie się w Uranii konferencja prasowa przez premierą superligi, natomiast o g. 18.30 w reprezentacyjnym obiekcie Olsztyna prezentacja zespołu, na którą zapraszamy serdecznie wszystkich sympatyków zespołu i sportu w ogóle. Będzie okazja do jeszcze bliższego spotkania, porozmawiania, integracji., bo publiczność w Olsztynie jest integralnym elementem całego widowiska podczas rozgrywek ligowych.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x