Warmia – AZS UWM zagraja w Pasymiu – Doping kibiców mile widziany

W czwartek (7 marca) o godzinie 18.00 w sali sportowej Gimnazjum w Pasymiu ul. Jana Pawła II 4, zostanie rozegrany mecz sparingowy pomiędzy OKPR Warmia Traveland a AZS UWM. Olsztyńskie zespoły włączają się do akcji popularyzującej piłkę ręczna w regionie w. Trzeba przyznać, że rozgrywki najmłodszych cieszą się duża popularnością, a dobry przykład jest najlepszą promocją. Zespoły przyjeżdżają na zaproszenie Burmistrza Pasymia.

Sympatycy sportu w Pasymiu nie mieli okazji zobaczyć w akcji seniorskich zespołów tej klasy. Trzeba przyznać, że Warmia w tegorocznych rozgrywkach I ligi spisuje się doskonale i opinii tej nie zmienia nawet porażka w ostatnim spotkaniu I ligi z Wybrzeżem w Gdańsku. AZS UWM po stracie wielu zawodników (zasilili Warmię) wrócił do równowagi i w rewanżowej rundzie II ligi gra dużo lepiej niż na początku rywalizacji. Zapowiada się więc bardzo interesujące spotkanie, na które zawodnicy obu klubów serdecznie zapraszają. Sportowy doping mile widziany.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x