Warmia sięga do korzeni – Powrót Krzysztofa Szymkowiaka

Do zespołu Warmii AndersGoup Społem Olsztyn wraca Krzysztof Szymkowiak – wychowanek klubu cały czas związany z macierzystym zespołem z wyjątkiem krótkiego epizodu w Luksemburgu. To dobra wiadomość wobec kłopotów kadrowych drużyny. Nasze nadzieje na przyzwoite miejsce w tym sezonie odżyły po dwóch ostatnich zwycięstwach, a uzupełnienie składu tak doświadczonym i związanym emocjonalnie z klubem zawodnikiem powinno przynieść tylko korzyści.

 

Krzysztof Szymkowiak swego czasu zrezygnował w występów w superlidze, ale ponieważ nie zasilił żadnego innego klubu z jego pozwoleniem na grę nie będzie najmniejszych kłopotów, Chodzi tylko o przedłużenie licencji, ale te formalności zostaną załatwione w tym tygodniu. Zawodnik będzie do dyspozycji trenera Zbigniewa Tłuczyńskiego już w najbliższym spotkaniu z Azotami Puławy, o ile oczywiście szkoleniowiec włączy go do „szesnastki”

Krzysztof Szymkowiak mimo że zaprzestał grania w ligowych spotkaniach w miarę regularnie trenował i po krótkim przygotowaniu będzie gotowy do występów ligowych. Powiększa nam się grupa „starych” warmiaków w drużynie. I to cieszy dodatkowo.

{gallery}szym6{/gallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x