Warmia Traveland remisuje z liderem – Optymistyczny sprawdzian przed rewanżami

W ostatnim meczu sparingowym przed wznowieniem rozgrywek I ligi piłkarze ręczni Warmii Traveland zremisowali w sobotę (17 stycznia) w hali przy ul. Krasickiego z liderem tabeli KPR Legionowo 25:25{11:11). I nie był to remis szczęśliwy lecz efekt dobrej gry całego zespoły, który przystąpił do spotkania bez czterech graczy, w tym trzech podstawowych.

Warmia Traveland Olsztyn – KPR Legionowo 25:25 (11:11)

Warmia Traveland: Łukasz Zakreta, Mateusz Gawryś oraz Karol Królik-4, Patryk Terlecki-0, Oskar Kempiński-4, Szymon Hegier-2, Kamil Nogal-0, Mateusz Kopyciński-0, Michał Sikorski-1, Radosław Jankowski-3, Paweł Deptuła-2, Dominik Droździk-9

Trener Karol Adamowicz nie mógł skorzystać z kontuzjowanych: Marcina Malewskiego, Michała Krawczyka, Sebastiana Koledzińskiego i Bartosza Bonka. Mimo to zespół spisywał się przez cały mecz bardzo dobrze i nawiązał walkę z silnym rywalem. Olsztynianie po przerwie prowadzili nawet różnicą dwóch bramek, jednak szerszy i bardziej wyrównany skład pozwolił gościom na odrobienie strat. Mimo wszystko tchnęło optymizmem, bowiem Warmia zagrała dobrze w obronie, co ułatwiło zadanie bramkarzom. Bronili z dużym powodzeniem dzięki m. in. umiejętniej współpracy z obrońcami.

Już w środę (21 stycznia) o godz. 17 w Uranii olsztynianie rozpoczną druga rundę meczem z Brodnicą. Zapewne wystąpią w nim także Michał Krawczyk i Sebastian Koledziński, których urazy nie są groźne, ale w sobotę trener Adamowicz nie chciał ryzykować i dał im w sobotę wolne.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Olsztyn Piłka ręczna Warmia Traveland

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x