Wolsztyniak skuteczniejszy od elblążan – Za brak koncentracji słona cena

Po udanej inauguracji I ligi przed własnymi kibicami zespołowi KS Meble Wójcik przyszło w drugiej kolejce grać na trudnym terenie w Wolsztynie, Rywal to typowy średniak, ale bardzo groźny i…niewygodny na własnym boisku. Niestety, znalazło to pełne potwierdzenie. Elblążanie przegrali to spotkanie 25:30 (10:14), a głównym powodem był brak skuteczności. Koncentracja jest niezbędna by wygrywać takie właśnie potyczki. Inna sprawa, że proporcja kar też okazała się wymowna. Gospodarze trzy razy po dwie minuty, goście aż ośmiokrotnie wędrowali na ławkę, a do tego doszły dwie czerwone kartki.

 

Wolsztyniak Wolsztyn – KS Meble Wójcik Elbląg 30:25 (14:10)

KS Meble Wójcik Elbląg; Marek Wróbel oraz Leszek Michałów-5, Adam Nowalkowski-0, Mirosław Ośko-4, Kamil Dukszto-2, Michał Gryz-1, Damian Spychalski-0, Maciej Dawidowski-0. Jakub Lipczyński-2, Kamil Grablewski-0, Tomasz Maluchnik-3, Jakub Fonferek-0, Grzegorz Szczepański-4. Damian Malandy-4.

Czerwone kartki ( z gradacji kar) : Damian Malandy i Jakub Fonferek.

Nie był to udany mecz elblążan. W spotkaniach wyjazdiwych, gdzie nakałada się zawsze sporo przeciwności podstawa jest wysoka skutecznośc. A tego w zespole KS Meble Wójcik w sobote zabrakło. Goście często dochodzili do czystych pozycji, ale wiele szans zmarnowali. Wolsztyniak wykorzystał te słabośc i choć nie jest zespołem wielkich lotów wygrał dośc pewnie prowadząc przez całe spotkanie. Zadanie ułatwił im fakt, żr elblążanie znacznie częściej grali w osłabieniu. Czerwone kartki jakie otrzymali Damian Malandy i Jakub Fonferek wynikały z gradacji kar, a więc nie będzie konsekwencji dyscyplinarnych. I to jet jedyna dobra wiadomość,.

Fot KS Meble Wójcik

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x