Wybrzeże zatrzymało Warmię – Przyjmujemy to na klatę i gramy dalej!

Piękna serię zwycięstw piłkarzy ręcznych Warmii w rewanżowej rundzie I ligi przerwało Wybrzeże Gdańsk, które na własnym boisku pokonało olsztynian 29:24 (17:13). Trzeba przyznać, że był to sukces zasłużony. Zadecydowała końcówka pierwszej i początek drugiej części, kiedy gospodarze odskoczyli i przewagi bronili jak źrenicy oka. Cóż, trzeba to przyjąć na klatę i grać dalej.

 

Wybrzeże Gdańsk – Warmia Olsztyn 29:24 (17:13)

Warmia Olsztyn: Wojciech Boniecki i Maciej Koledziński oraz Karol Królik-5, Łukasz Kowalczyk-1, Radosław Dzieniszewski-4, Bartosz Wuszter-1, Mateusz Kostrzewa-1, Mateusz Kopyciński-3, Paweł Deptuła-1, Marcin Malewski-8, Szymon Hegier-0, Sebastian Koledziński-0, Oskar Kempiński-0

Pierwsza część meczu wyrównana z niewielka przewaga gospodarzy. Olsztynianie mieli ich jednak w zasięgu i dopiero w końcówce tej części nieco odpuścili, co rywale skrzętnie wykorzystali zwiększając dystans do czterech trafień. Druga część nie ułożyła się niestety po naszej myśli. Przestój w grze spowodował, że Wybrzeże rzuciło kilka bramek bez naszej odpowiedzi. W pewnym momencie przewaga sięgnęła 8 goli. To przy klasie Wybrzeża było nie do odrobienia. Wprawdzie w końcówce olsztynianie wzmocnili obronę i to przyniosło efekt, ale zdołali tylko zmniejszyć rozmiary porażki.

Cóż każda passa kiedyś się kończy. Trzeba wyciągnąć wnioski i gramy dalej…

{AdmirorGallery}dept3{/AdmirorGallery}

Fot. Facebook wybrzeże gdansk

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x