Wyjazdowy kompleks Startu trwa – Bardziej chciały i…wygrały

To już zaczyna być denerwujące. Piłkarki ręczne Startu Elbląg nie potrafią przełamać kompleksu obcych boisk. Poniosły kolejną porażkę z zespołem, który z całą pewnością powinny pokonać czy to u siebie, czy na wyjeździe. Na nic się zdały deklaracje, że jedziemy po komplet punktów. Przegrana 25:29 (13:13) z KPR w Jeleniej Górze jest kolejną przykrą wpadką (poprzednia z Olimpią Beskid Nowy Sącz), która oczywiście nie skreśla nas jako kandydatów do fazy play off, ale ogranicza nasze zaufanie do drużyny.

 

KPR Jelenia Góra – Start Elbląg 29:25 (13:13)

KPR Jelenia Góra: Załoga 9, Mączka A. 7, Mączka M. 5, Buklarewicz 4, Galińska 2, Wiertelak 1, Rupp 1, Figiel, Skoczyńska, Kubicka, Skalska

Start Elbląg : Kędzierska, Dzhukeva, Matouskova 5, Wolska 4, Białoszewska 4, Szymańska 3, Aleksandrowicz 3, Janaszek 2, Jędrzejczyk 2, Cekała 1, Karwecka 1

Wyrównane spotkanie, w którym Start był faworytem i wydawało się, że wykorzysta doświadczenie swych wiodących zawodniczek. Tymczasem w końcówce to zespół z jeleniej Góry przejął inicjatywę i zyskał wyraźna przewagę (nawet 6 bramek). Agresywna gra KPR wymuszała na elblążankach błędy. W ostatnich minutach Start wprawdzie zniwelował częściowo straty, ale o punktach w tym meczu nie mogło już być mowy. Szkoda, nasze oczekiwania zostały wyraźnie zmrożone.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x