Zakończenie sezonu w KS Szczypiorniak – Na luzie po dobrze spełnionym obowiązku

Fot. KS Szczypiorniak
W piątek (25 czerwca) na strzelnicy TROFEUM w Nowej Wsi Malborskiej odbyło się podsumowanie i zakończenie sezonu 2020/2021 w KS Szczypiorniak Olsztyn. Organizator zapewnił zawodnikom wspaniałą rywalizację strzelecką oraz poczęstunek przy grillu. To był najlepszy sezon w historii. Juniorzy zdobyli złoty medal w Mistrzostwach Polski, seniorzy grali na tyle dobrze, że zakwalifikowali się do rozgrywek I ligi.

Na strzelnicy mistrzem okazał się Krystian Strączek. Kolejne miejsca zajęli Jakub Ałaj i Robert Targoński. Prezes i trener w jednej osobie Konstanty Targoński podziękował Panu Rafałowi Kapuścińskiemu i Panu Leszkowi Dublaszewskiemu za bezinteresowną pomoc wręczając symboliczne koszulki klubowe. Mistrzowie Polski zostali uhonorowani pamiątkowymi koszulkami, a ci którzy ukończyli wiek juniorski otrzymali specjalne podziękowania za wytrwałość, wysiłek, zaangażowanie, serce do gry i czas poświęcony drużynie i piłce ręcznej.

Zarząd klubu składa serdeczne podziękowania Rafałowi Kapuścińskiemu za organizację wspaniałej imprezy integracyjnej, która zakończyła sezon 2020/2021.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Olsztyn Piłka ręczna sport młodzieżowy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x